Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 08-07-2017

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl
https://midzomermarathon.nl
08-07-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

Top 5 uitslagen

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

   Alle uitslagen

Verwijder filter

21.1 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 1230 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42 Man21
2 1080 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45 Man21
3 768 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42 Man21
4 565 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10 Man21
5 1231 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31 Man21
6 577 Zika Kolev Apeldoorn Nederland 1:27:33 1:27:30 Man21
7 982 Sjoerd Rosema Zwolle Nederland 1:27:44 1:27:42 Man21
8 1151 Gerrie Everts Dalfsen Nederland 1:28:06 1:27:43 Man21
9 1177 Ralph Weijden Amsterdam Zuidoost Nederland 1:32:32 1:31:35 Man21
10 719 Jorri van der Aar Spaarndam Nederland 1:33:06 1:33:01 Man21
11 999 Pim ter Bruggen Utrecht Nederland 1:33:57 1:33:51 Man21
12 1112 Michiel Arendsen Harderwijk Nederland 1:35:53 1:35:05 Man21
13 1101 Marit van den Broek Harderwijk Nederland 1:36:27 1:36:22 Vro21
14 260 Chris Tijman Veenendaal Nederland 1:36:28 1:36:14 Man21
15 922 Raymond Linthorst Twello Nederland 1:36:40 1:36:25 Man21
16 371 Rik van Vliet Amsterdam Nederland 1:36:41 1:36:38 Man21
17 479 Sander Hijmensen Apeldoorn Nederland 1:36:57 1:36:42 Man21
18 417 Gerben van 't Slot Genemuiden Nederland 1:37:10 1:36:53 Man21
19 1062 Peter Kuijper Hoogland Nederland 1:37:23 1:37:13 Man21
20 593 Pascal Smeenk Deventer Nederland 1:37:39 1:37:05 Man21
21 1161 Tonnie de Winter Deventer Nederland 1:37:52 1:37:44 Man21
22 562 Marco van Zeijst Eerbeek Nederland 1:37:53 1:37:43 Man21
23 1145 Wessel van Wieringen Rotterdam Nederland 1:37:59 1:37:48 Man21
24 1165 Leo Boonen Zaandam Nederland 1:38:09 1:38:01 Man21
25 1087 Sander van den Tillaart Twello Nederland 1:38:15 1:38:09 Man21
26 736 Reinout Hofman Voorschoten Nederland 1:38:57 1:38:46 Man21
27 639 Peter Kappert 's-Gravenhage Nederland 1:39:36 1:39:16 Man21
28 1007 Marco Wassink Huissen Nederland 1:39:42 1:39:29 Man21
29 484 Bart van den Berg Nijmegen Nederland 1:39:53 1:39:28 Man21
30 1184 Herbert Koerhuis Deventer Nederland 1:39:58 1:39:49 Man21
31 1015 Ytsen de Boer Steenwijk Nederland 1:40:01 1:39:53 Man21
32 723 Lars Dales Ulft Nederland 1:40:04 1:40:03 Man21
33 1136 Giuseppe Canu Bathmen Nederland 1:40:11 1:40:06 Man21
34 1078 Patrick van Henten Hilversum Nederland 1:40:17 1:39:45 Man21
35 968 Dick Pieter Poppe Kampen Nederland 1:40:23 1:40:23 Man21
36 478 Ewout Middelburg Harderwijk Nederland 1:40:27 1:40:22 Man21
37 480 Roderick Groen Utrecht Nederland 1:40:29 1:40:23 Man21
38 1144 Daniel Bakker Rotterdam Nederland 1:40:35 1:40:25 Man21
39 171 Kees Prins Sliedrecht Nederland 1:40:47 1:40:25 Man21
40 323 Remco van Gaal Wijchen Nederland 1:40:48 1:40:45 Man21
41 268 Erik Doortjes Almeloo Twello Nederland 1:40:53 1:40:36 Man21
42 1143 Manno van der Sluis Bathmen Nederland 1:41:02 1:40:58 Man21
43 527 Elouise Kol Dinxperlo Nederland 1:41:03 1:40:53 Vro21
44 516 Mark Jansen Heerenveen Nederland 1:41:07 1:40:59 Man21
45 297 Maarten Delhez Amstelveen Nederland 1:41:15 1:41:03 Man21
46 790 Justin Janson Groningen Nederland 1:41:22 1:40:16 Man21
47 866 Marc van der Loo Apeldoorn Nederland 1:41:56 1:41:39 Man21
48 1026 Sander de Groot Zwolle Nederland 1:42:20 1:42:13 Man21
49 552 Mark Noordijk Deventer Nederland 1:42:24 1:42:06 Man21
50 857 René Vergouwe Ede Gld Nederland 1:42:28 1:41:39 Man21
51 897 Marcel Wagtelenberg Heerde Nederland 1:42:39 1:41:58 Man21
52 913 Jorn Berends Deventer Nederland 1:43:07 1:42:52 Man21
53 914 Rene van der Ploeg Bilthoven Nederland 1:43:14 1:43:08 Man21
54 1167 Han ten Hove Apeldoorn Nederland 1:43:31 1:42:53 Man21
55 372 Bas Pauw Amsterdam Nederland 1:43:33 1:43:31 Man21
56 1222 Frank Uijl Haarlem Nederland 1:43:40 1:43:03 Man21
57 846 Johan Bos Zwolle Nederland 1:43:42 1:43:34 Man21
58 1169 Ronald Schiphorst Deventer Nederland 1:43:45 1:43:37 Man21
59 526 Arjan Berndsen Westervoort Nederland 1:43:47 1:43:21 Man21
60 320 Bas van Haaren Schalkhaar Nederland 1:44:08 1:43:57 Man21
61 520 Marije Scholten Apeldoorn Nederland 1:44:25 1:44:16 Vro21
62 362 Bart Kouwenberg Enschede Nederland 1:44:43 1:44:32 Man21
63 1121 Steph Fitts Auckland Onbekent 1:44:44 1:44:30 Vro21
64 1068 Marco de Boer Apeldoorn Nederland 1:44:45 1:44:36 Man21
65 416 Gert Kloosterman Genemuiden Nederland 1:45:34 1:45:17 Man21
66 1067 Niek Hesse Zeist Nederland 1:45:37 1:45:00 Man21
67 875 Emiel Lulofs Apeldoorn Nederland 1:45:38 1:45:01 Man21
68 997 Joost Wolbink Zwolle Nederland 1:45:39 1:45:27 Man21
69 1025 Gerrit Hofstede Zwolle Nederland 1:46:21 1:45:53 Man21
70 1210 Maarten Laan Apeldoorn Nederland 1:46:23 1:46:12 Man21
71 1206 Ingrid Rook Apeldoorn Nederland 1:46:24 1:46:15 Vro21
72 1223 Wouter Scharenborg Groenlo Nederland 1:46:26 1:46:17 Man21
73 210 Ernstjan Lemmen Apeldoorn Nederland 1:46:34 1:46:32 Man21
74 1190 Daphne Hofstad Eindhoven Nederland 1:46:47 1:46:20 Vro21
75 234 Mark Brouwer Apeldoorn Nederland 1:46:56 1:46:44 Man21
76 843 Michael Advocaat Rotterdam Nederland 1:46:58 1:46:28 Man21
77 218 Wouter Mesie Apeldoorn Nederland 1:47:17 1:46:46 Man21
78 729 Edzart Kroodsma Apeldoorn Nederland 1:47:18 1:47:05 Man21
79 731 Chantal Gaasbeek Apeldoorn Nederland 1:47:36 1:47:32 Vro21
80 1028 Cordy Volkers Zwolle Nederland 1:47:41 1:47:13 Man21
81 311 Sanny Scheffer Amsterdam Zuidoost Nederland 1:47:54 1:46:56 Vro21
82 554 Jeroen Peters Nijmegen Nederland 1:48:15 1:47:50 Man21
83 1088 Bram Calle Heveadorp Nederland 1:48:19 1:47:13 Man21
84 337 Anniek Otten Amersfoort Nederland 1:48:23 1:48:16 Vro21
85 998 Timo Hagen Apeldoorn Nederland 1:48:30 1:48:23 Man21
86 788 Radboud Verhoeven Garderen Nederland 1:48:48 1:48:47 Man21
87 310 Jessica Belder Amsterdam Zuidoost Nederland 1:48:53 1:47:54 Vro21
88 399 Silvy Meuwissen Houten Nederland 1:48:55 1:48:36 Vro21
89 389 Ronald Harleman Apeldoorn Nederland 1:49:02 1:48:48 Man21
90 1116 Stefan Koopman Zwolle Nederland 1:49:07 1:49:00 Man21
91 787 Ruud Steenbeek Wageningen Nederland 1:49:11 1:48:19 Man21
92 637 Nienke Willems Zutphen Nederland 1:49:20 1:49:13 Vro21
93 817 Charles Nijssen Goor Nederland 1:49:42 1:49:38 Man21
94 783 Marion Janse Wageningen Nederland 1:49:45 1:48:54 Vro21
95 374 Arnold Verhagen Deventer Nederland 1:49:48 1:49:41 Man21
96 821 Tjebbe Bodewes Rotterdam Nederland 1:50:14 1:49:44 Man21
97 934 Pieter Bakker Wageningen Nederland 1:50:23 1:50:03 Man21
98 547 Renze Keuning Enschede Nederland 1:50:28 1:50:12 Man21
99 1119 Arjan Schuurman Renkum Nederland 1:50:30 1:49:59 Man21
100 675 Martin Pauw Apeldoorn Nederland 1:50:35 1:49:58 Man21
101 1100 Ben Diks Eerbeek Nederland 1:50:41 1:50:35 Man21
102 1153 Mark Penninga Zutphen Nederland 1:50:54 1:50:33 Man21
103 1022 Jeroen Valentijn Zutphen Nederland 1:51:07 1:51:00 Man21
104 343 Ronald Nuijten Dordrecht Nederland 1:51:11 1:50:25 Man21
105 626 Wytze Kuijper Apeldoorn Nederland 1:51:20 1:51:15 Man21
106 611 Hayri Keskin Amersfoort Nederland 1:51:22 1:51:12 Man21
107 632 Frank Kooijman 's-Gravenhage Nederland 1:51:25 1:51:04 Man21
108 169 Pieter Hamming Zelhem Nederland 1:51:41 1:51:07 Man21
109 472 Liza van der Haar Apeldoorn Nederland 1:51:46 1:51:03 Vro21
110 1232 Raoul Huisman Apeldoorn Nederland 1:51:51 1:51:16 Man21
111 868 Joost Vastbinder Apeldoorn Nederland 1:51:53 1:51:31 Man21
112 662 Nelson Mota Rotterdam Nederland 1:52:05 1:51:25 Man21
113 1209 Arjan Idzerda Zwolle Nederland 1:52:11 1:51:47 Man21
114 327 Lennart ten Kate Ottersum Nederland 1:52:25 1:51:32 Man21
115 860 Roderick J Brandse Amersfoort Nederland 1:52:26 1:51:33 Man21
116 431 Johan Claassen Hilversum Nederland 1:52:42 1:52:19 Man21
117 1118 Tommy Witteberg Dorsten Nederland 1:52:50 1:52:09 Man21
118 1008 Roel Hartman Diepenveen Nederland 1:52:51 1:52:06 Man21
119 912 Teweldino Woldai Zwolle Nederland 1:52:54 1:51:50 Man21
120 1250 Stephan Buitenhuis Silvolde Nederland 1:52:57 1:52:46 Man21
121 979 Annet Buitenhuis Heerde Nederland 1:52:57 1:52:18 Vro21
122 557 Michel de Witte Middelharnis Nederland 1:52:59 1:52:35 Man21
123 644 Stijn Kuijper Utrecht Nederland 1:53:08 1:52:05 Man21
124 708 Johan van den Tillaart Hoogland Nederland 1:53:18 1:53:12 Man21
125 623 Patrick Dielen Winterswijk Nederland 1:53:23 1:52:40 Man21
126 544 Albert Hulsebosch Arnhem Nederland 1:53:26 1:52:42 Man21
127 735 Raquelle Maliepaard Rotterdam Nederland 1:53:44 1:53:32 Vro21
128 515 Annet Kleiboer Amsterdam Nederland 1:54:02 1:53:49 Vro21
129 933 Rene van der Smitte Amersfoort Nederland 1:54:10 1:53:08 Man21
130 387 Lonneke Boswinkel Vriezenveen Nederland 1:54:19 1:53:29 Vro21
131 383 Sidney Minnaar Houten Nederland 1:54:20 1:54:14 Man21
132 561 Jacco van der Lugt Apeldoorn Nederland 1:54:28 1:53:38 Man21
133 560 Erwin Steller Nieuwerkerk ad IJssel Nederland 1:54:28 1:53:38 Man21
134 1011 Arnout Jalving Dalfsen Nederland 1:54:30 1:54:07 Man21
135 1135 Boris Webbers Utrecht Nederland 1:54:34 1:54:19 Man21
136 303 Ernst Harskamp Houten Nederland 1:54:53 1:53:57 Man21
137 329 Lisette van Kesteren Houten Nederland 1:54:53 1:53:56 Vro21
138 917 Marcel van der Ploeg Amsterdam Nederland 1:55:03 1:54:58 Man21
139 1081 Stan Jansen Arnhem Nederland 1:55:06 1:54:39 Man21
140 1037 Helga Janssen Duiven Nederland 1:55:06 1:54:40 Vro21
141 651 Jaco den Boer Nijkerk Gld Nederland 1:55:07 1:54:17 Man21
142 428 Gerro Klaassen Nijmegen Nederland 1:55:16 1:54:42 Man21
143 844 Louise Verkade Baarn Nederland 1:55:27 1:54:32 Vro21
144 489 Henk Timmerman Apeldoorn Nederland 1:55:28 1:55:11 Man21
145 869 Marjorie van den Brink Heerde Nederland 1:55:32 1:54:51 Vro21
146 477 Johan de Rijk Apeldoorn Nederland 1:55:34 1:54:44 Man21
147 476 Nina de Rijk Apeldoorn Nederland 1:55:34 1:54:44 Vro21
148 1134 Jacco van Capel Nieuwveen Nederland 1:55:36 1:55:08 Man21
149 619 Eric van Maas Wenum Wiesel Nederland 1:55:43 1:55:21 Man21
150 992 Marc Maas Eindhoven Nederland 1:55:51 1:54:55 Man21
151 285 Annelous Pennekamp Zevenaar Nederland 1:56:00 1:55:42 Vro21
152 1140 Johan Hofstra Kampen Nederland 1:56:03 1:55:27 Man21
153 989 Karst Neervoort Kampen Nederland 1:56:03 1:55:27 Man21
154 336 Lieke Huisman Apeldoorn Nederland 1:56:07 1:55:21 Vro21
155 333 Perry Verveld Enschede Nederland 1:56:10 1:55:31 Man21
156 1198 Anita Visch 't Harde Nederland 1:56:13 1:55:27 Vro21
157 241 Sebastiaan Kool Arnhem Nederland 1:56:13 1:55:39 Man21
158 453 Henri Wittenberg Lochem Nederland 1:56:43 1:56:14 Man21
159 474 Henk van de Schaaf Apeldoorn Nederland 1:57:00 1:56:47 Man21
160 902 Arjanne Caniels Nijmegen Nederland 1:57:23 1:57:19 Vro21
161 248 Barry Schouten Apeldoorn Nederland 1:57:37 1:57:25 Man21
162 386 Martin Boswinkel Vriezenveen Nederland 1:57:48 1:56:57 Man21
163 920 Ralph van Schendel Arnhem Nederland 1:57:49 1:57:05 Man21
164 911 Emile Onstenk Arnhem Nederland 1:57:49 1:57:06 Man21
165 777 Jerrie Bührmann Apeldoorn Nederland 1:57:55 1:57:08 Man21
166 994 Camiel Notermans Haarlem Nederland 1:58:30 1:57:29 Man21
167 184 Erwin Bakker Amsterdam Nederland 1:58:36 1:58:10 Man21
168 454 Theo Stevens Bentveld Nederland 1:58:48 1:58:46 Man21
169 858 Wim Scheerder Arnhem Nederland 1:58:51 1:58:02 Man21
170 883 Maurice Coevoet Vianen Ut Nederland 1:58:58 1:58:47 Man21
171 718 Shinji Saito Schoonhoven Nederland 1:58:59 1:58:07 Man21
172 437 Jeroen Vos Dronten Nederland 1:58:59 1:58:44 Man21
173 513 Hanneke Burgers Nijmegen Nederland 1:59:05 1:58:40 Vro21
174 1187 Selina van Veen Almere Nederland 1:59:21 1:58:43 Vro21
175 952 Carina Slingerland Haaksbergen Nederland 1:59:25 1:59:21 Vro21
176 325 Rolph Klijn Gouda Nederland 1:59:31 1:59:27 Man21
177 555 Denise Kranenbroek Apeldoorn Nederland 1:59:32 1:59:19 Vro21
178 380 Mike Bronkhorst Voorthuizen Nederland 1:59:34 1:58:36 Man21
179 326 Maarten Smits Eindhoven Nederland 1:59:37 1:58:43 Man21
180 263 Angela de Wild Zeist Nederland 1:59:41 1:59:27 Vro21
181 572 Stefan Jeroense Capelle aan den IJssel Nederland 1:59:45 1:59:27 Man21
182 573 Jürgen Schuilwerve Rotterdam Nederland 1:59:45 1:59:26 Man21
183 1132 Samantha Fuentes Oosterbeek Nederland 1:59:59 1:59:45 Vro21
184 106 Maria van Driel Apeldoorn Nederland 2:00:06 1:59:00 Vro21
185 436 Ward van Damme Dronten Nederland 2:00:22 2:00:07 Man21
186 1044 Wytske Huizinga Utrecht Nederland 2:00:33 1:59:28 Vro21
187 396 Jelle Pistoor Apeldoorn Nederland 2:00:36 1:59:50 Man21
188 759 Luite Braad Kampen Nederland 2:00:36 1:59:47 Man21
189 758 Desiree Braad Zwolle Nederland 2:00:36 1:59:47 Vro21
190 448 Jan Bisschop Apeldoorn Nederland 2:00:59 2:00:17 Man21
191 407 Rogier Wijn Delft Nederland 2:01:00 2:00:15 Man21
192 722 Bert-Jan van Bolhuis Apeldoorn Nederland 2:01:01 2:00:37 Man21
193 217 Niek den Hooglander Zwolle Nederland 2:01:03 2:00:05 Man21
194 1202 Jeffrey Tangerink Wijchen Nederland 2:01:08 2:00:16 Man21
195 795 Stella van Utrecht Doetinchem Nederland 2:01:14 2:00:56 Vro21
196 583 Haiko Marges Bennekom Nederland 2:01:47 2:01:22 Man21
197 950 Jesse van den Berg Zutphen Nederland 2:01:52 2:01:48 Vro21
198 895 Anja van der Voet Papendrecht Nederland 2:01:55 2:01:00 Vro21
199 988 Janet Neervoort Kampen Nederland 2:02:01 2:01:26 Vro21
200 1071 Goos Foppen Harderwijk Nederland 2:02:03 2:01:42 Man21
201 335 Marco Verveld Enschede Nederland 2:02:09 2:01:31 Man21
202 535 Wesley Tangerink Nijmegen Nederland 2:02:16 2:01:25 Man21
203 889 Rémy Barthez Amsterdam Nederland 2:02:33 2:01:46 Man21
204 1079 Moniek Soree De Bilt Nederland 2:02:43 2:02:11 Vro21
205 549 Benno Zuure Apeldoorn Nederland 2:02:55 2:02:13 Man21
206 277 Daniel Jacobs Apeldoorn Nederland 2:02:57 2:02:04 Man21
207 769 Ron van der Jagt Rotterdam Nederland 2:03:12 2:01:59 Man21
208 124 Tineke Boom Apeldoorn Nederland 2:03:12 2:02:40 Vro21
209 430 Linda Schippers Apeldoorn Nederland 2:03:20 2:02:21 Vro21
210 166 Senly van der Heiden Zutphen Nederland 2:03:30 2:02:56 Vro21
211 673 Raymond Slutter Etten Gld Nederland 2:03:39 2:03:26 Man21
212 599 Liesbeth van der Nat Gouda Nederland 2:04:04 2:03:27 Vro21
213 142 Nokparat Soto-Vermeul Apeldoorn Nederland 2:04:18 2:03:21 Vro21
214 460 Marko van Houdt Broekhuizenvorst Nederland 2:04:30 2:04:09 Man21
215 618 Vera van Os Deventer Nederland 2:04:40 2:03:53 Vro21
216 532 Annejos Termaat Deventer Nederland 2:04:40 2:03:53 Vro21
217 810 Jouke Brouwer Nieuwveen Nederland 2:04:43 2:03:53 Man21
218 923 Diantha Meiring Dordrecht Nederland 2:04:46 2:04:00 Vro21
219 391 Joyce Mulder Dordrecht Nederland 2:04:46 2:04:00 Vro21
220 261 Daniël Renjaan Arnhem Nederland 2:05:01 2:04:47 Man21
221 1138 Bert Vlijm Doornspijk Nederland 2:05:09 2:04:28 Man21
222 1076 Gerard Theuns Apeldoorn Nederland 2:05:14 2:04:29 Man21
223 281 Tania Thijssen-Jarmohamed Houten Nederland 2:05:19 2:04:24 Vro21
224 1058 Marian Konink Apeldoorn Nederland 2:05:22 2:04:22 Vro21
225 379 Noële Schuur Voorthuizen Nederland 2:05:36 2:04:38 Vro21
226 782 Calvin van Hoek Groningen Nederland 2:05:45 2:04:40 Man21
227 781 Martin van Hoek Groningen Nederland 2:05:46 2:04:40 Man21
228 570 Isobel Rutten Amsterdam Nederland 2:05:59 2:05:36 Vro21
229 1148 Henk Kerkdijk Ugchelen Nederland 2:06:00 2:05:04 Man21
230 1060 Andrea Boessenkool Teuge Nederland 2:06:08 2:05:41 Vro21
231 443 Fred Louwerse Zaltbommel Nederland 2:06:10 2:05:32 Man21
232 757 Ivo Eghuizen Apeldoorn Nederland 2:06:13 2:05:23 Man21
233 905 Matthieu Schepers Etten Gld Nederland 2:06:16 2:06:07 Man21
234 455 Jacco de Vries Wieringerwerf Nederland 2:06:23 2:05:43 Man21
235 747 Anton Pluim Nijkerk Gld Nederland 2:06:31 2:06:08 Man21
236 508 Marloes Kornet Deventer Nederland 2:06:50 2:05:42 Vro21
237 571 Loes Martinius Hengelo Ov Nederland 2:06:50 2:05:42 Vro21
238 654 Ronald Vos Diepenveen Nederland 2:06:55 2:06:02 Man21
239 569 Hildo Bonnema Deventer Nederland 2:06:56 2:06:10 Man21
240 137 Karin Arnts Gendt Nederland 2:06:59 2:06:40 Vro21
241 125 Esther Falkena Apeldoorn Nederland 2:07:01 2:07:01 Vro21
242 771 Edwin Kuipers Oosterbeek Nederland 2:07:14 2:06:19 Man21
243 745 Pepijn Holewijn Apeldoorn Nederland 2:07:14 2:06:18 Man21
244 390 Inge van Bijnen Vlijmen Nederland 2:07:50 2:07:19 Vro21
245 269 Yvonne van Zoelen Arnhem Nederland 2:07:57 2:07:40 Vro21
246 1211 Hans van der Meulen Ugchelen Nederland 2:08:07 2:07:27 Man21
247 1009 Jeroen Van Dijk Zwolle Nederland 2:08:09 2:07:08 Man21
248 1105 Wil den Heijer Ammerstol Nederland 2:08:35 2:08:27 Man21
249 1070 Mirjam Foppen Harderwijk Nederland 2:08:46 2:08:25 Vro21
250 896 Wim van der Voet Papendrecht Nederland 2:08:51 2:07:57 Man21
251 991 Roderick Arts Haarlem Nederland 2:09:10 2:08:10 Man21
252 784 Richard van Rootselaar Zaandam Nederland 2:09:12 2:08:58 Man21
253 621 Mark Heister Winterswijk Nederland 2:09:22 2:08:40 Man21
254 406 Sonja van der Stel Papendrecht Nederland 2:09:26 2:08:56 Vro21
255 700 Mark Jan de Graaf Apeldoorn Nederland 2:09:28 2:08:32 Man21
256 494 Quirine van den Brink Houten Nederland 2:09:29 2:08:34 Vro21
257 441 Rinze Kruitbosch Apeldoorn Nederland 2:09:30 2:08:49 Man21
258 440 Maaike Kruitbosch Apeldoorn Nederland 2:09:30 2:08:49 Vro21
259 461 Rini van Lambalgen Apeldoorn Nederland 2:09:35 2:09:07 Man21
260 425 Mathilde van Norel Apeldoorn Nederland 2:09:38 2:08:39 Vro21
261 818 Inge Reijmer Goor Nederland 2:09:39 2:09:21 Vro21
262 1150 Anja van Kamperdijk Almere Nederland 2:09:47 2:08:45 Vro21
263 1043 Berry van Zwolgen Heesselt Nederland 2:11:02 2:09:59 Man21
264 1221 Ana Oliveira dos Santos Haarlem Nederland 2:11:04 2:10:28 Vro21
265 1170 Ilja Dekkers Lelystad Nederland 2:11:17 2:10:46 Vro21
266 400 Emma Heimans Amstelveen Nederland 2:11:27 2:10:27 Vro21
267 178 Olaf Bremer-Delo Zutphen Nederland 2:11:28 2:11:03 Man21
268 1152 Jet Demmink Dieren Nederland 2:11:42 2:11:28 Vro21
269 1146 Amber de Roode Maarssen Nederland 2:11:51 2:10:45 Vro21
270 1147 Geurdie van Winkoop Dieren Nederland 2:12:01 2:11:46 Vro21
271 212 Tom den Hooglander Zwolle Nederland 2:12:12 2:11:12 Man21
272 450 Sidney Moll Bussum Nederland 2:12:37 2:11:49 Man21
273 449 Erik van Trommel Bussum Nederland 2:12:37 2:11:49 Man21
274 301 Sidney Moll Amstelveen Nederland 2:12:37 2:11:49 Man21
275 574 Bart Brouwer Utrecht Nederland 2:12:39 2:11:33 Man21
276 502 Hester Balk Zeist Nederland 2:12:39 2:11:32 Vro21
277 720 Demi Otte Driehuis Nh Nederland 2:12:46 2:12:42 Vro21
278 435 Rob Louwerse Houten Nederland 2:13:03 2:12:24 Man21
279 971 Gonnie Roumen 's-Graveland Nederland 2:13:04 2:12:33 Vro21
280 360 John Smak Gregoor Voorhout Nederland 2:13:23 2:12:36 Man21
281 231 Sandra van Vliet Uithoorn Nederland 2:13:23 2:12:35 Vro21
282 245 Maurice Wormer Apeldoorn Nederland 2:13:35 2:13:16 Man21
283 240 Björn Jansen Arnhem Nederland 2:13:36 2:13:03 Man21
284 785 Niels Konings Zaandam Nederland 2:13:41 2:13:27 Man21
285 129 Debby Wubbolt Apeldoorn Nederland 2:13:54 2:13:18 Vro21
286 939 Tom de Wit Arnhem Nederland 2:14:19 2:13:19 Man21
287 232 Nicole Mossink Apeldoorn Nederland 2:14:20 2:14:08 Vro21
288 739 Erica van Kempen Apeldoorn Nederland 2:14:34 2:13:53 Vro21
289 643 Jack Kuijper Eefde Nederland 2:14:35 2:13:32 Man21
290 395 Arjan van Erven Apeldoorn Nederland 2:14:43 2:14:08 Man21
291 294 Angela Meijer Apeldoorn Nederland 2:15:25 2:15:05 Vro21
292 442 Ingeborg Brouwer Amersfoort Nederland 2:15:46 2:15:08 Vro21
293 361 Alissa van den Brink Wijhe Nederland 2:16:28 2:16:05 Vro21
294 1192 Ruud van Balkom Dordrecht Nederland 2:16:55 2:16:09 Man21
295 987 Brigitte Doeve Zwolle Nederland 2:17:51 2:17:09 Vro21
296 884 Minke Flach Haarlem Nederland 2:18:18 2:17:49 Vro21
297 811 Chantal van der Giessen Nijmegen Nederland 2:18:32 2:17:24 Vro21
298 1196 Eefje Nieuwenhout Nijmegen Nederland 2:18:32 2:17:24 Vro21
299 653 Marc Spreuwenberg Diepenveen Nederland 2:18:39 2:17:45 Man21
300 108 Marlies Frieling Apeldoorn Nederland 2:18:41 2:18:09 Vro21
301 1205 Lisanne Abrahamse Eindhoven Nederland 2:20:58 2:20:30 Vro21
302 633 Marjolein Mol 's-Gravenhage Nederland 2:21:42 2:21:21 Vro21
303 321 Jan Krijgsman Apeldoorn Nederland 2:22:24 2:21:25 Man21
304 721 Leonie van der Leek Voorhout Nederland 2:22:25 2:21:37 Vro21
305 584 Jeroen Berends Barneveld Nederland 2:22:52 2:21:51 Man21
306 627 Lowie Nicolai Barneveld Nederland 2:22:52 2:21:51 Man21
307 369 Barbara Aberson Apeldoorn Nederland 2:23:05 2:22:35 Vro21
308 118 Kim van der Ree Apeldoorn Nederland 2:23:17 2:22:16 Vro21
309 622 Gerdien Clement Apeldoorn Nederland 2:23:25 2:23:03 Vro21
310 423 Diana Stander Apeldoorn Nederland 2:23:41 2:22:40 Vro21
311 612 Femke de Jager Noordwijkerhout Nederland 2:24:44 2:23:57 Vro21
312 1032 Nico Zoon Lelystad Nederland 2:24:50 2:24:33 Man21
313 249 Alyssia Leiwakabessy Zwolle Nederland 2:26:15 2:25:11 Vro21
314 610 Joyce Baardse Hoofddorp Nederland 2:27:49 2:27:05 Vro21
315 429 Dinie Klaassen Nijmegen Nederland 2:28:08 2:27:33 Vro21
316 1214 Richard Hofmeijer Heerde Nederland 2:28:27 2:27:42 Man21
317 1215 Nathalie Demkes Borculo Nederland 2:28:27 2:27:43 Vro21
318 1213 Anita Dexters Capelle aan den IJssel Nederland 2:28:31 2:28:07 Vro21
319 368 Leo Vermeer Arnhem Nederland 2:29:14 2:28:19 Man21
320 418 Helga Van der Ven Nijkerk Gld Nederland 2:29:36 2:28:53 Vro21
321 609 Linda Baardse Hoofddorp Nederland 2:31:32 2:30:48 Vro21
322 491 Mirjam Folkersma Houten Nederland 2:33:26 2:32:32 Vro21
323 726 Angela Liebrechts Apeldoorn Nederland 2:34:18 2:33:16 Vro21
324 424 Anita Barneveld-Pieterman Apeldoorn Nederland 2:34:19 2:33:17 Vro21
325 251 Juan Vervuurt Amsterdam Nederland 2:35:08 2:34:18 Man21
326 227 Patrick de Roos Apeldoorn Nederland 2:49:31 2:48:39 Man21
327 464 Jeroen Pas Arnhem Nederland 2:49:32 2:48:39 Man21
328 893 Karin Fontein-Bruggeman Haarle gem Hellendoorn Nederland 2:53:57 2:52:49 Vro21
329 894 Anne Mulder Deventer Nederland 2:53:57 2:52:49 Vro21
330 314 Christina Tuma Amersfoort Nederland 2:54:35 2:54:31 Vro21
331 317 Jesus Bazán Encinas Schijndel Nederland 2:54:36 2:54:32 Man21

21.1 kilometer

42.2 kilometer

15 kilometer

7.4 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.