Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 08-07-2017

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl
https://midzomermarathon.nl
08-07-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

Top 5 uitslagen

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

   Alle uitslagen

Uitslagen 7.4 kilometer - Man7

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 1229 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55 7.4 kilometer
2 727 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23 7.4 kilometer
3 981 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23 7.4 kilometer
4 942 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46 7.4 kilometer
5 916 Jasper Rekers Enschede Nederland 30:32 30:25 7.4 kilometer
6 109 Gerald van den Berg Apeldoorn Nederland 31:09 31:08 7.4 kilometer
7 1098 Jeroen Hennekes Ugchelen Nederland 31:13 31:11 7.4 kilometer
8 986 Axel Schotpoort Eerbeek Nederland 31:20 31:13 7.4 kilometer
9 517 Thomas Rieken Arnhem Nederland 31:26 31:18 7.4 kilometer
10 1128 Wilbert Stevens Wilp Gld Nederland 31:49 31:19 7.4 kilometer
11 780 Wim van Waardhuizen Apeldoorn Nederland 32:25 31:58 7.4 kilometer
12 761 Dylan Amattaeran 's-Gravenhage Nederland 33:02 32:46 7.4 kilometer
13 615 Erik de Waal Apeldoorn Nederland 33:08 32:29 7.4 kilometer
14 1217 Michael Vredeveld Groningen Nederland 33:12 33:12 7.4 kilometer
15 140 Juan Perez Nijhuis Enschede Nederland 33:22 33:14 7.4 kilometer
16 1162 Erik jansen Eupe Rijssen Nederland 33:29 33:03 7.4 kilometer
17 1097 Nathan Vels Zwolle Nederland 33:59 33:56 7.4 kilometer
18 413 Jeff Scholze Nijmegen Nederland 34:18 33:44 7.4 kilometer
19 871 Bertram Steringa Meppel Nederland 34:45 34:12 7.4 kilometer
20 928 Maarten de Jong Apeldoorn Nederland 34:51 34:33 7.4 kilometer
21 1057 Melvin Mijnten Apeldoorn Nederland 34:52 33:53 7.4 kilometer
22 724 Jeffrey Slijkhuis Apeldoorn Nederland 34:53 34:41 7.4 kilometer
23 930 Hugo Vaatstra Apeldoorn Nederland 34:54 34:32 7.4 kilometer
24 652 Bastiaan Jong Epe Nederland 34:57 34:13 7.4 kilometer
25 779 Eddie van Waardhuizen Apeldoorn Nederland 35:26 35:00 7.4 kilometer
26 613 Donald Hoogendorp Apeldoorn Nederland 35:27 35:19 7.4 kilometer
27 666 Shedde van Blanken Apeldoorn Nederland 35:28 35:17 7.4 kilometer
28 339 Wouter Drogt Zwolle Nederland 35:36 35:34 7.4 kilometer
29 799 Daan Polman Apeldoorn Nederland 35:41 35:17 7.4 kilometer
30 890 Michiel Wijtten Twello Nederland 35:41 35:13 7.4 kilometer
31 104 Jaap IJmker Apeldoorn Nederland 35:47 35:43 7.4 kilometer
32 753 Ralph van Asselt Apeldoorn Nederland 35:49 35:45 7.4 kilometer
33 345 Jorick Jansen Apeldoorn Nederland 36:12 35:43 7.4 kilometer
34 877 Rowdy Aartsen Arnhem Nederland 36:28 36:06 7.4 kilometer
35 773 Remco Paalman Apeldoorn Nederland 37:13 36:47 7.4 kilometer
36 308 Mike Vd Wal Apeldoorn Nederland 37:14 37:00 7.4 kilometer
37 1059 Jarno Bruin Apeldoorn Nederland 37:25 36:28 7.4 kilometer
38 1108 Frank de Bruin Apeldoorn Nederland 37:38 37:34 7.4 kilometer
39 872 Maarten Oomen Enschede Nederland 37:46 37:12 7.4 kilometer
40 1106 Martijn Kleine Apeldoorn Nederland 37:52 37:49 7.4 kilometer
41 847 Floris Scild Ugchelen Nederland 38:01 37:40 7.4 kilometer
42 689 Stefan Bijsterbosch Apeldoorn Nederland 38:02 37:08 7.4 kilometer
43 1159 Ben van Overbeek 's-Gravenhage Nederland 38:02 37:54 7.4 kilometer
44 924 Jarno van Oene Apeldoorn Nederland 38:09 38:08 7.4 kilometer
45 283 Rene van Olst Apeldoorn Nederland 38:27 38:20 7.4 kilometer
46 1216 Jeroen de Bakker Eindhoven Nederland 38:28 38:25 7.4 kilometer
47 967 Dirk Muilwijk Apeldoorn Nederland 38:29 38:06 7.4 kilometer
48 276 Mike van Rheenen Brummen Nederland 38:29 38:00 7.4 kilometer
49 595 Boas van den Broek Apeldoorn Nederland 38:32 37:33 7.4 kilometer
50 1248 Ednan Yildiz - Nederland 38:36 37:59 7.4 kilometer
51 165 Joost Ravesloot Beekbergen Nederland 38:39 38:05 7.4 kilometer
52 202 Thijs Kaagman Apeldoorn Nederland 38:54 38:43 7.4 kilometer
53 962 Jean Grandjean Apeldoorn Nederland 39:09 39:03 7.4 kilometer
54 353 Marcel Crama Apeldoorn Nederland 39:10 38:59 7.4 kilometer
55 352 Patrick Slijkhuis Apeldoorn Nederland 39:16 39:03 7.4 kilometer
56 259 Dwayne Rozenblad Apeldoorn Nederland 39:18 39:12 7.4 kilometer
57 1245 Maxwell Bayer Huizen Nederland 39:30 39:30 7.4 kilometer
58 287 Etienne Hurenkamp Apeldoorn Nederland 39:30 39:16 7.4 kilometer
59 699 Rachied Panman Apeldoorn Nederland 39:34 38:31 7.4 kilometer
60 649 Ronny Bonekamp Apeldoorn Nederland 39:50 39:07 7.4 kilometer
61 290 Freek Jacobsz Apeldoorn Nederland 39:52 39:26 7.4 kilometer
62 469 Martijn Guys Apeldoorn Nederland 39:57 38:57 7.4 kilometer
63 966 Laurens Muilwijk Apeldoorn Nederland 39:59 39:36 7.4 kilometer
64 961 Dennis van de Braak Apeldoorn Nederland 40:13 40:08 7.4 kilometer
65 215 Martijn Seip Apeldoorn Nederland 40:16 39:57 7.4 kilometer
66 624 Jasper Raaijman Apeldoorn Nederland 40:17 40:00 7.4 kilometer
67 1103 Owen Hendriksen Apeldoorn Nederland 40:18 39:37 7.4 kilometer
68 728 Sander Treep Apeldoorn Nederland 40:23 39:34 7.4 kilometer
69 684 Mike Reinders Apeldoorn Nederland 40:30 40:01 7.4 kilometer
70 603 Marc Jonker Apeldoorn Nederland 40:35 39:51 7.4 kilometer
71 1109 Patrick Nuesink Apeldoorn Nederland 40:41 40:06 7.4 kilometer
72 815 Daan Halma Apeldoorn Nederland 41:09 40:54 7.4 kilometer
73 488 Marthin Unitli Hoogeveen Nederland 41:12 41:06 7.4 kilometer
74 173 Wikesh Hirasingh Apeldoorn Nederland 41:24 40:37 7.4 kilometer
75 927 Peter de Jong Apeldoorn Nederland 41:38 41:20 7.4 kilometer
76 665 Edwin Willemsen Apeldoorn Nederland 41:53 41:21 7.4 kilometer
77 1233 Stefan van der Kruit Apeldoorn Nederland 42:06 41:37 7.4 kilometer
78 834 Jan van de Craats Kampen Nederland 42:10 41:17 7.4 kilometer
79 814 Gerrit Hendriksen Apeldoorn Nederland 42:19 41:37 7.4 kilometer
80 766 Mark Abraas Apeldoorn Nederland 42:32 42:30 7.4 kilometer
81 602 Alex Jonker Apeldoorn Nederland 42:32 41:50 7.4 kilometer
82 944 Jonathan Bot Apeldoorn Nederland 42:55 41:38 7.4 kilometer
83 1247 Ertugrul Ozdil Deventer Nederland 43:12 43:09 7.4 kilometer
84 760 Ron Wiegers Apeldoorn Nederland 43:12 42:35 7.4 kilometer
85 948 Mario Kuppers Nijmegen Nederland 43:13 42:06 7.4 kilometer
86 959 Dennis Wiegers Nijmegen Nederland 43:13 42:07 7.4 kilometer
87 1122 Richard Schildkamp Apeldoorn Nederland 43:16 43:04 7.4 kilometer
88 1033 William Zevenbergen Apeldoorn Nederland 43:17 43:03 7.4 kilometer
89 1220 Remco van der Meer Apeldoorn Nederland 43:23 42:52 7.4 kilometer
90 892 Dennis Logtenberg Apeldoorn Nederland 43:36 43:29 7.4 kilometer
91 579 Peter van der Donk Holten Nederland 44:27 43:30 7.4 kilometer
92 694 Ricardo Wiersma Apeldoorn Nederland 44:32 44:22 7.4 kilometer
93 827 Steef van Alphen Apeldoorn Nederland 44:36 44:25 7.4 kilometer
94 1000 Barry Tijssen Apeldoorn Nederland 44:37 43:57 7.4 kilometer
95 1227 Ruud van Duijn Apeldoorn Nederland 44:38 44:13 7.4 kilometer
96 679 Bert Zinnemers Apeldoorn Nederland 44:44 44:13 7.4 kilometer
97 608 Adjan Dammers Dussen Nederland 44:45 43:35 7.4 kilometer
98 550 Remco Veldhuis Apeldoorn Nederland 44:48 43:47 7.4 kilometer
99 1242 Startnummer 1214 - Nederland 45:02 45:02 7.4 kilometer
100 921 Marc Neijenhuis Apeldoorn Nederland 45:07 44:03 7.4 kilometer
101 284 Robert Wolters Uddel Nederland 45:08 44:45 7.4 kilometer
102 1241 Sam van 't Slot Apeldoorn Nederland 45:12 44:09 7.4 kilometer
103 852 Roland Zenhorst Deventer Nederland 45:41 44:20 7.4 kilometer
104 225 Ingo Stijntjes Apeldoorn Nederland 45:53 45:24 7.4 kilometer
105 521 Robin Welgraven Vaassen Nederland 46:31 45:41 7.4 kilometer
106 322 Arnold van Dalfsen Apeldoorn Nederland 46:46 45:34 7.4 kilometer
107 696 Robin Holtrop Apeldoorn Nederland 46:54 46:40 7.4 kilometer
108 115 Richard Sangers Apeldoorn Nederland 47:09 46:13 7.4 kilometer
109 164 Arjan Ravesloot Beekbergen Nederland 47:18 46:43 7.4 kilometer
110 107 Johan Baptist Apeldoorn Nederland 47:40 46:53 7.4 kilometer
111 170 Marcel de Jong Apeldoorn Nederland 47:57 46:41 7.4 kilometer
112 975 Jan Goossen Bathmen Nederland 47:58 47:10 7.4 kilometer
113 976 Leon Goossen Bathmen Nederland 47:58 47:12 7.4 kilometer
114 419 Peter Nijenhuis Apeldoorn Nederland 48:35 47:12 7.4 kilometer
115 839 Wim Boersma Leusden Nederland 48:40 47:53 7.4 kilometer
116 355 Henri Ververs Apeldoorn Nederland 48:43 47:31 7.4 kilometer
117 955 Leendert van der Marel Apeldoorn Nederland 48:47 48:09 7.4 kilometer
118 749 Cees Keultjes Apeldoorn Nederland 48:49 48:29 7.4 kilometer
119 1218 Rob de Ruiter Spijkenisse Nederland 48:54 48:16 7.4 kilometer
120 153 Henk Drost Apeldoorn Nederland 49:12 48:13 7.4 kilometer
121 509 Michiel van Heukelom Oss Nederland 49:26 49:14 7.4 kilometer
122 937 Jan-Willem Koldenhof Harmelen Nederland 49:45 48:26 7.4 kilometer
123 473 Marc Mossink Apeldoorn Nederland 50:09 49:09 7.4 kilometer
124 1113 Yuri Verweij Apeldoorn Nederland 50:41 50:37 7.4 kilometer
125 393 Emiel Kahlmann Apeldoorn Nederland 51:10 50:14 7.4 kilometer
126 1064 John Bouw Apeldoorn Nederland 51:15 50:00 7.4 kilometer
127 144 Lammert Meuken Apeldoorn Nederland 51:15 51:06 7.4 kilometer
128 851 Michiel Stomphorst Apeldoorn Nederland 51:35 50:13 7.4 kilometer
129 974 Bas Zanting 't Harde Nederland 51:40 50:54 7.4 kilometer
130 825 Alex Klein Eerbeek Nederland 51:52 50:31 7.4 kilometer
131 350 Alexander Lukassen Apeldoorn Nederland 52:24 51:52 7.4 kilometer
132 347 Ronald Lukassen Apeldoorn Nederland 52:24 51:49 7.4 kilometer
133 1237 Jack van de Grijt - Nederland 52:34 51:29 7.4 kilometer
134 349 Peter Lukassen Apeldoorn Nederland 52:50 52:14 7.4 kilometer
135 238 John Kerssen Uddel Nederland 53:27 53:03 7.4 kilometer
136 239 Richard Kerssen Uddel Nederland 55:51 55:29 7.4 kilometer
137 1194 Fred Laan Apeldoorn Nederland 56:20 55:43 7.4 kilometer
138 274 Rob Klopman Apeldoorn Nederland 59:00 57:52 7.4 kilometer
139 1021 Yngwie Stel Apeldoorn Nederland 1:00:42 59:28 7.4 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.