Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 08-07-2017

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl
https://midzomermarathon.nl
08-07-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

Top 5 uitslagen

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

   Alle uitslagen

Uitslagen 42.2 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 98 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41 42.2 kilometer
2 54 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49 42.2 kilometer
3 89 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17 42.2 kilometer
4 6 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17 42.2 kilometer
5 64 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11 42.2 kilometer
6 16 Arjan de Mik Veenendaal Nederland 3:12:42 3:12:42 42.2 kilometer
7 72 Marco van Nek Arnhem Nederland 3:12:53 3:12:53 42.2 kilometer
8 80 Tjeerd Meester Leusden Nederland 3:19:16 3:19:14 42.2 kilometer
9 17 Steven Merkens Rotterdam Nederland 3:20:53 3:20:50 42.2 kilometer
10 78 Johnno Pastor Lelystad Nederland 3:28:11 3:28:05 42.2 kilometer
11 49 Peter Sliep Hendrik-Ido-Ambacht Nederland 3:32:06 3:32:05 42.2 kilometer
12 82 Johannes Grimmius Bedum Nederland 3:33:21 3:33:14 42.2 kilometer
13 70 Gerben Oevermans Ridderkerk Nederland 3:36:09 3:35:59 42.2 kilometer
14 73 Wim Epskamp Amstelveen Nederland 3:36:12 3:36:10 42.2 kilometer
15 5 Henrico Sellies Apeldoorn Nederland 3:38:19 3:38:08 42.2 kilometer
16 58 Eric Timmer Vaassen Nederland 3:41:53 3:41:51 42.2 kilometer
17 75 Ron Nagtzaam Puttershoek Nederland 3:43:10 3:43:02 42.2 kilometer
18 55 Harm Kuipers Haarlem Nederland 3:46:29 3:46:17 42.2 kilometer
19 30 Hans Wilmink Bennekom Nederland 3:47:17 3:47:13 42.2 kilometer
20 79 Alexander Doorn Amersfoort Nederland 3:47:31 3:47:25 42.2 kilometer
21 77 Marco Guijt Valkenburg Zh Nederland 3:48:01 3:48:00 42.2 kilometer
22 13 Ruud Frieling Apeldoorn Nederland 3:48:19 3:48:09 42.2 kilometer
23 83 Jochen Max Heppen Belgie 3:48:58 3:48:56 42.2 kilometer
24 19 Martin Landstra Plasmolen Nederland 3:53:12 3:53:06 42.2 kilometer
25 40 Pascal Priem Uitgeest Nederland 3:55:24 3:55:16 42.2 kilometer
26 41 Lars van Zwieten Rotterdam Nederland 3:55:25 3:55:16 42.2 kilometer
27 42 Roland Piceni Wilnis Nederland 3:56:09 3:55:58 42.2 kilometer
28 44 Patrick Matthiesen Almere Nederland 3:56:09 3:55:58 42.2 kilometer
29 87 Leendert van Dommelen Woerden Nederland 3:56:20 3:56:13 42.2 kilometer
30 84 Michel van Oijen Arnhem Nederland 3:58:31 3:58:23 42.2 kilometer
31 10 Ad van de Kreeke Millingen aan de Rijn Nederland 4:02:01 4:01:57 42.2 kilometer
32 39 Jan van den Dorpel Vlaardingen Nederland 4:02:45 4:02:39 42.2 kilometer
33 61 Arend Keemink Schiedam Nederland 4:03:01 4:02:56 42.2 kilometer
34 45 Daniel Elst Klein Zundert Nederland 4:03:22 4:02:35 42.2 kilometer
35 67 Gertjan Lahuis Twello Nederland 4:03:25 4:03:24 42.2 kilometer
36 53 Fons Flierman Ugchelen Nederland 4:04:50 4:04:38 42.2 kilometer
37 47 Martin van Staveren Breda Nederland 4:05:03 4:04:56 42.2 kilometer
38 12 Nico van der Meer Monster Nederland 4:05:16 4:05:10 42.2 kilometer
39 59 Steven de Haan Stuifzand Nederland 4:05:25 4:05:20 42.2 kilometer
40 4 Mario Reibestein 's-Gravenhage Nederland 4:07:52 4:07:38 42.2 kilometer
41 15 Enrico Mostert Zwartebroek Nederland 4:08:05 4:08:02 42.2 kilometer
42 86 Sjoerd Slaaf Groningen Nederland 4:10:39 4:10:38 42.2 kilometer
43 37 Jos Stuyt Wageningen Nederland 4:10:54 4:10:50 42.2 kilometer
44 65 Marcel Kemp Woerden Nederland 4:13:18 4:13:07 42.2 kilometer
45 1 Martijn van den Boogaard Spijkenisse Nederland 4:14:29 4:14:29 42.2 kilometer
46 60 Marcel Tunderman Den Bommel Nederland 4:16:03 4:15:52 42.2 kilometer
47 35 Raymond de Kuiper Hilversum Nederland 4:16:32 4:16:28 42.2 kilometer
48 20 Lokomotief Outtier IEPER Nederland 4:18:20 4:18:17 42.2 kilometer
49 3 Ron Bouwman Apeldoorn Nederland 4:22:29 4:22:19 42.2 kilometer
50 57 Ton ten Have Vorden Nederland 4:24:08 4:23:57 42.2 kilometer
51 62 Theo den Braanker Sliedrecht Nederland 4:28:22 4:28:15 42.2 kilometer
52 33 Bert van den Bosch Wageningen Nederland 4:29:10 4:29:05 42.2 kilometer
53 25 Henk Harenberg Eibergen Nederland 4:31:08 4:31:06 42.2 kilometer
54 48 Jochem Essink Apeldoorn Nederland 4:39:19 4:39:04 42.2 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.