Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 07-06-2017

Bedriegertjesloop Rozendaal

[email protected]
http://www.bedriegertjeslopers.nl/
07-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

6 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 325 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11 Man5
2 199 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52 Man5
3 333 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05 Man5
4 244 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49 Man5
5 250 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01 Man5
6 315 Paul Swart - Nederland 25:08 25:07 Man5
7 269 Kasper Ritsema Dieren Nederland 25:27 25:26 Man5
8 136 Rens de Werd Arnhem Nederland 25:28 25:25 Man5
9 15 Monique Nijkamp Beek-Ubbergen Nederland 25:46 25:45 Vrou5
10 150 Lukas de Vries Oosterbeek Nederland 25:52 25:51 Man5
11 332 Remco Schreuder - Nederland 25:54 25:51 Man5
12 342 Eef Lijster - Nederland 26:20 26:17 Man5
13 388 Tycho Kaak - Nederland 26:21 26:18 Man5
14 393 Bram Derks - Nederland 26:29 26:22 Man5
15 345 Frank Niewold - Nederland 26:34 26:15 Man5
16 66 Jip Valentijn Velp Gld Nederland 26:40 26:40 Man5
17 364 Joost Bult - Nederland 26:51 26:47 Man5
18 335 Paul van Rooyen - Nederland 27:08 26:59 Man5
19 371 Mik Kuiper - Nederland 27:34 27:24 Man5
20 134 Cas Hendriks Westervoort Nederland 27:51 27:50 Man5
21 404 Diederik Heij - Nederland 27:52 27:46 Man5
22 142 Hugo Tak Rheden Nederland 27:57 27:55 Man5
23 400 Hans Hetterschijt - Nederland 27:57 27:51 Man5
24 110 Niek van der Horst Arnhem Nederland 28:00 27:50 Man5
25 362 Tim Kosberg - Nederland 28:02 27:59 Man5
26 133 Koen Bakker Arnhem Nederland 28:05 28:04 Man5
27 100 Erik Muller Brummen Nederland 28:06 28:02 Man5
28 60 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 28:17 28:13 Man5
29 369 Bart van Beusekom - Nederland 28:18 28:18 Man5
30 115 Sam Nevels Nijmegen Nederland 28:19 28:12 Man5
31 255 Koen Bleumink Arnhem Nederland 28:25 27:55 Man5
32 275 Hans Theunissen Arnhem Nederland 28:32 28:28 Man5
33 256 Daan Lauriks Arnhem Nederland 28:45 28:14 Man5
34 374 Berna Brandts - Nederland 28:48 28:46 Vrou5
35 121 Linda van Mook Ravenstein Nederland 29:05 29:01 Vrou5
36 57 Stefan Honkoop Arnhem Nederland 29:07 29:03 Man5
37 72 Ouahiba Ouadfel-Denys Westervoort Nederland 29:19 29:19 Vrou5
38 457 Erik Schaafsma - Nederland 29:31 29:29 Man5
39 347 Jos Maassen - Nederland 29:31 29:28 Man5
40 377 Rianne Brakenhoff - Nederland 29:51 29:47 Vrou5
41 436 Piet Maljaars - Nederland 29:52 29:32 Man5
42 363 Josan Tielen - Nederland 30:00 29:56 Vrou5
43 140 Donato Cattani Arnhem Nederland 30:05 30:05 Man5
44 318 Martien Lathouwers - Nederland 30:06 29:49 Man5
45 337 Marjolijn Elbers - Nederland 30:07 30:03 Vrou5
46 308 Anita Stoorvogel - Nederland 30:09 30:05 Vrou5
47 351 Frans Verkerk - Nederland 30:24 30:17 Man5
48 122 Maud van Lent Run2day Arnhem Nederland 30:26 30:17 Vrou5
49 277 Hans Polderman Arnhem Nederland 30:44 30:18 Man5
50 162 Nick van Doorn Arnhem Nederland 31:09 31:08 Man5
51 160 Thijs van Ingen Arnhem Nederland 31:10 31:08 Man5
52 355 Marten Kooiman - Nederland 31:15 31:11 Man5
53 184 Jim Besselink Arnhem Nederland 31:15 31:11 Man5
54 209 Sander Peelen Rheden Nederland 31:22 31:14 Man5
55 260 Lars Birkholz Arnhem Nederland 31:26 31:20 Man5
56 175 Dick Hofman Oosterbeek Nederland 31:29 30:51 Man5
57 73 Inge Kuiper Arnhem Nederland 31:34 31:27 Vrou5
58 385 Kaspar Havenkamp - Nederland 31:43 31:41 Man5
59 193 Jeanine Belger Arnhem Nederland 31:52 31:29 Vrou5
60 97 Renee van der Sluis Arnhem Nederland 32:02 31:55 Vrou5
61 272 Edward Tap Arnhem Nederland 32:10 32:06 Man5
62 432 Maurice van der Braak - Nederland 32:23 32:08 Man5
63 304 Erik Klijn Velderman - Nederland 32:23 32:19 Man5
64 406 Martijn van der Vlies - Nederland 32:30 32:25 Man5
65 241 Iris Termeer Arnhem Nederland 32:30 32:22 Vrou5
66 182 Michael Smoorenburg Bemmel Nederland 32:45 32:42 Man5
67 213 Iris Baijens Arnhem Nederland 32:50 32:31 Vrou5
68 343 Hetty Mathijssen - Nederland 32:50 32:30 Vrou5
69 322 Maartje van der Ven - Nederland 32:50 32:43 Vrou5
70 454 Eva Harbers - Nederland 32:59 32:59 Vrou5
71 487 Hammy Kunne - Nederland 33:05 32:56 Man5
72 265 René Janssen Elst Gld Nederland 33:10 32:56 Man5
73 232 Anja Hoenselaar Arnhem Nederland 33:11 32:44 Vrou5
74 330 Theo van den Bos - Nederland 33:14 33:08 Man5
75 242 Chantal Giesen Doornenburg Nederland 33:24 32:39 Vrou5
76 173 Niels-Jan Kapteyn Doetinchem Nederland 33:24 33:08 Man5
77 168 Michael Craanen Arnhem Nederland 33:33 33:28 Man5
78 441 Eva van der Meulen - Nederland 33:49 33:23 Vrou5
79 442 Folkert van der Meulen - Nederland 33:49 33:23 Man5
80 247 Ewout Kwak Elst Gld Nederland 33:50 33:33 Man5
81 489 Herman Winnemuller - Nederland 33:56 33:25 Man5
82 7 Jan Luis Arnhem Nederland 33:57 33:26 Man5
83 348 Niels Scholten - Nederland 34:05 33:47 Man5
84 157 Noortje van Onna Arnhem Nederland 34:13 34:10 Vrou5
85 280 Tijne Vogels Rheden Nederland 34:15 33:39 Vrou5
86 379 Janet Driessen - Nederland 34:16 34:02 Vrou5
87 317 Mieke Evers - Nederland 34:16 34:01 Vrou5
88 127 Remy van der Windt Arnhem Nederland 34:21 34:21 Vrou5
89 384 Maxim Godden - Nederland 34:34 34:30 Vrou5
90 367 Rob Huiberts - Nederland 34:37 34:31 Man5
91 482 Henk Scholing - Nederland 34:37 33:58 Man5
92 346 Ineke van Wieringen - Nederland 34:41 34:13 Vrou5
93 47 Ramon Besselink Doetinchem Nederland 34:42 34:18 Man5
94 206 Marco Peelen Rheden Nederland 34:43 34:33 Man5
95 130 Bart Scheper Duiven Nederland 34:45 34:43 Man5
96 409 Ilse de Vries - Nederland 34:51 34:43 Vrou5
97 216 Theo de Goeijen Velp Gld Nederland 34:57 34:19 Man5
98 414 Bob Kerkhof - Nederland 35:03 34:51 Man5
99 104 Renske Spijker Arnhem Nederland 35:06 34:38 Vrou5
100 267 Marieke Gaertner Rozendaal Nederland 35:08 34:49 Vrou5
101 321 Margriet van der Ven - Nederland 35:09 35:02 Vrou5
102 49 Marcel Rietman Doetinchem Nederland 35:14 34:37 Man5
103 368 Ab de Vries - Nederland 35:17 34:50 Man5
104 407 Maartje ter Steeg - Nederland 35:18 35:09 Vrou5
105 223 Tonnie Bleumink Arnhem Nederland 35:22 34:53 Man5
106 415 Jan Kerkhof - Nederland 35:31 35:19 Man5
107 106 Esmee van der Veld Arnhem Nederland 35:31 35:30 Vrou5
108 431 Max Flierman - Nederland 35:37 35:26 Man5
109 135 Jochem van den Brink Huissen Nederland 35:41 35:40 Man5
110 376 Tesse Hofman - Nederland 35:48 35:11 Vrou5
111 360 Elly Arends - Nederland 35:52 35:23 Vrou5
112 52 Nicolle Rietman Doetinchem Nederland 35:59 35:23 Vrou5
113 449 Renske Postma - Nederland 36:00 35:40 Vrou5
114 494 Laurens Bouw - Nederland 36:08 35:22 Man5
115 155 Mart Kleinen Arnhem Nederland 36:13 36:02 Man5
116 375 Sunai Elbers - Nederland 36:16 36:15 Man5
117 365 Piet Ponis - Nederland 36:18 35:56 Man5
118 329 Jenneken den Heijer - Nederland 36:19 36:14 Vrou5
119 358 Wessel Nijhuis - Nederland 36:20 36:17 Man5
120 493 Job van der Veer - Nederland 36:36 35:55 Man5
121 316 Brian Swart - Nederland 36:38 36:01 Man5
122 53 Marja Mazee Zutphen Nederland 36:38 35:57 Vrou5
123 475 Teun Kleingunnenwiek - Nederland 36:38 35:58 Man5
124 480 Huub Klein Gummerik - Nederland 36:39 35:58 Man5
125 257 Bart Lichtenberg Arnhem Nederland 36:40 36:01 Man5
126 320 Bas Essing - Nederland 36:41 36:20 Man5
127 477 Vincent Dinnissen - Nederland 36:50 36:18 Man5
128 479 Marian Dinnissen - Nederland 36:50 36:17 Vrou5
129 75 Mieke Kooistra Spankeren Nederland 36:50 36:35 Vrou5
130 63 Pieternel van Lent Arnhem Nederland 36:53 36:42 Vrou5
131 520 Micha Rodink - Nederland 36:58 35:33 Man5
132 412 Linda - Nederland 36:58 36:50 Vrou5
133 37 Sandra Braat Arnhem Nederland 37:00 36:49 Vrou5
134 65 Jenneke Aarts Arnhem Nederland 37:01 36:21 Vrou5
135 401 Ingrid van Riet - Nederland 37:05 36:58 Vrou5
136 313 Troy Scheers - Nederland 37:18 36:50 Man5
137 43 Agnes Hegger Arnhem Nederland 37:24 37:24 Vrou5
138 331 Ronald Otters - Nederland 37:27 37:21 Man5
139 93 Kim van de Veen Rheden Nederland 37:31 37:18 Vrou5
140 349 Peter Donders - Nederland 37:31 36:55 Man5
141 125 Noah Ben Gershon Arnhem Nederland 37:33 37:30 Man5
142 131 Bente van Elk Velp Nederland 37:33 37:31 Vrou5
143 427 Myrthe Folmer - Nederland 37:33 37:32 Vrou5
144 111 Fleur van Veelen Oosterbeek Nederland 37:44 37:35 Vrou5
145 208 Babette Peelen Rheden Nederland 37:47 37:37 Vrou5
146 394 Henk Perken - Nederland 37:50 37:40 Man5
147 312 Mirjam Keller - Nederland 37:55 37:26 Vrou5
148 381 Thom Hutjes - Nederland 38:05 37:45 Man5
149 359 Dennis Klaassen - Nederland 38:06 37:21 Man5
150 463 Arnold Jansen - Nederland 38:09 37:31 Man5
151 309 Paula Flannerij - Nederland 38:10 37:37 Vrou5
152 484 Carolien Mulders - Nederland 38:28 38:09 Vrou5
153 114 Carlijn van den Pol Arnhem Nederland 38:29 38:28 Vrou5
154 319 Diana Laven - Nederland 38:31 38:08 Vrou5
155 373 Veerle Kiers - Nederland 38:32 38:31 Vrou5
156 79 Simone Kohler Duiven Nederland 38:32 37:53 Vrou5
157 159 Teske Hofman Arnhem Nederland 38:35 38:33 Vrou5
158 448 Gerard Stofmeel - Nederland 38:41 38:05 Man5
159 447 Ralph van Schendel - Nederland 38:41 38:06 Man5
160 20 Yvonne Verlinde Arnhem Nederland 38:43 38:21 Vrou5
161 410 Gerrit Beumer - Nederland 38:45 38:32 Man5
162 408 Britt Beumer - Nederland 38:45 38:32 Vrou5
163 378 Henk van der Sluis - Nederland 38:50 38:43 Man5
164 218 Simon Bovenga Arnhem Nederland 38:54 38:24 Man5
165 38 Annemieke Slootweg Velp Gld Nederland 38:54 38:09 Vrou5
166 203 Mark van Zeist Arnhem Nederland 38:56 38:10 Man5
167 187 Erik Bonnenberg Doetinchem Nederland 38:58 38:23 Man5
168 389 Sabine Budding - Nederland 38:59 38:13 Vrou5
169 327 Gerrie Hoogenberg - Nederland 39:01 38:32 Vrou5
170 366 Rober de Jong - Nederland 39:03 38:42 Man5
171 474 Clara van Lijnden - Nederland 39:05 38:28 Vrou5
172 458 Hanneke Haudele - Nederland 39:05 38:39 Vrou5
173 200 Jantina Heijsman Arnhem Nederland 39:08 38:28 Vrou5
174 183 Daisy Helsen Doornenburg Nederland 39:10 38:26 Vrou5
175 101 Jacqueline Roorda Arnhem Nederland 39:11 38:44 Vrou5
176 398 Fleur Meijer - Nederland 39:12 39:04 Vrou5
177 207 Wilma Peelen Rheden Nederland 39:13 39:01 Vrou5
178 96 Renate Schaefers Rheden Nederland 39:13 39:01 Vrou5
179 99 Kitty Arends Gendt Nederland 39:13 38:39 Vrou5
180 240 Inge Berendts Bemmel Nederland 39:14 38:39 Vrou5
181 166 Jac Janssen Bemmel Nederland 39:14 38:39 Man5
182 154 Marijn Klein Kranenbarg Velp Nederland 39:18 39:17 Man5
183 396 Wander Frederiks - Nederland 39:28 39:16 Vrou5
184 179 Gonnie Eggink Arnhem Nederland 39:29 38:47 Vrou5
185 228 Tanja Vermeulen Arnhem Nederland 39:32 39:06 Vrou5
186 227 Doreen Tolmeijer Velp Gld Nederland 39:32 39:06 Vrou5
187 48 Danielle Reijmer Westervoort Nederland 39:34 39:09 Vrou5
188 245 Marijke Gerritsen Rozendaal Nederland 39:35 39:16 Vrou5
189 423 Monique de Kieviet - Nederland 39:38 39:29 Vrou5
190 361 Theo Swart - Nederland 39:43 39:14 Man5
191 103 Carlijn van Dort Arnhem Nederland 39:53 39:44 Vrou5
192 102 Amita Janssen Arnhem Nederland 39:53 39:51 Vrou5
193 413 Ineke Dekker - Nederland 40:13 40:05 Vrou5
194 258 Jan Bloem Duiven Nederland 40:13 39:42 Man5
195 354 Ruud Petrik - Nederland 40:16 40:03 Man5
196 24 Ingrid Spitsbaard Dieren Nederland 40:27 40:11 Vrou5
197 25 Laura Hagen Velp Gld Nederland 40:27 40:11 Vrou5
198 230 Meike Kersten Bemmel Nederland 40:28 39:45 Vrou5
199 305 Wendy de Haas - Nederland 40:33 40:01 Vrou5
200 211 Sylvia Meijer Bemmel Nederland 40:39 39:56 Vrou5
201 91 Marina Holtus Rheden Nederland 40:39 40:27 Vrou5
202 437 Erik Schoenmaker - Nederland 40:41 40:00 Man5
203 59 Ans Klauwer Pannerden Nederland 40:41 40:00 Vrou5
204 188 Dianne Bonnenberg Doetinchem Nederland 41:02 40:27 Vrou5
205 51 Eric Berghuis Doetinchem Nederland 41:02 40:25 Man5
206 395 Marco Visser - Nederland 41:05 40:16 Man5
207 89 Femke Mennink Rheden Nederland 41:06 40:54 Vrou5
208 434 Gerrie Overkamp - Nederland 41:09 40:21 Man5
209 177 Judith Hofman Oosterbeek Nederland 41:11 40:46 Vrou5
210 339 Meriam Löwik - Nederland 41:14 40:27 Vrou5
211 341 Mary Pel - Nederland 41:14 40:27 Vrou5
212 278 Kathleen Willemsens Zutphen Nederland 41:16 40:34 Vrou5
213 85 Anke van Miltenburg Arnhem Nederland 41:20 40:32 Vrou5
214 80 Sietske Blok Arnhem Nederland 41:40 40:52 Vrou5
215 468 Jose Spies - Nederland 41:46 41:26 Vrou5
216 426 Joseph Kuling - Nederland 41:52 41:09 Man5
217 356 Calvin Tecke - Nederland 41:58 41:56 Man5
218 357 Rodney Duiker - Nederland 41:58 41:56 Man5
219 338 Linda Peppelman - Nederland 41:59 41:42 Vrou5
220 417 Winny Konings - Nederland 42:18 41:56 Vrou5
221 204 Jan de Jonge Arnhem Nederland 42:25 41:39 Man5
222 62 Eileen Stevens Nijmegen Nederland 42:26 41:45 Vrou5
223 239 Machteld Wesseling Zutphen Nederland 42:27 41:45 Vrou5
224 152 Ramona Teerink Huissen Nederland 42:29 41:46 Vrou5
225 383 Marsha Bos - Nederland 42:32 42:24 Vrou5
226 196 Vera Rooding Bemmel Nederland 42:34 41:51 Vrou5
227 23 Els Kooi Duiven Nederland 42:42 42:20 Vrou5
228 372 Bo Groen - Nederland 42:43 42:40 Vrou5
229 98 Maaike van der Hoogte Dieren Nederland 42:43 41:58 Vrou5
230 54 Yvonne Willemsen Varsseveld Nederland 42:50 42:18 Vrou5
231 81 Marijke Maan Arnhem Nederland 42:55 42:06 Vrou5
232 440 Ton Bloemberg - Nederland 42:57 42:32 Man5
233 416 Pamela van Dam - Nederland 43:17 43:09 Vrou5
234 382 Silvia Butten - Nederland 43:31 42:52 Vrou5
235 94 Floor Scholten Arnhem Nederland 43:41 42:56 Vrou5
236 64 Esther Heezen Arnhem Nederland 44:02 43:23 Vrou5
237 419 Lemie Willems - Nederland 44:03 43:55 Vrou5
238 328 Ineke Schoenmaker - Nederland 44:27 43:46 Vrou5
239 476 Floor Dinnissen - Nederland 44:36 44:03 Vrou5
240 478 Femke Dinnissen - Nederland 44:36 44:04 Vrou5
241 29 Inez Schotpoort Eerbeek Nederland 44:40 43:55 Vrou5
242 90 Priscilla van Krimpen Rheden Nederland 44:55 44:42 Vrou5
243 302 Victor van der Heijden - Nederland 45:34 44:50 Man5
244 50 Angelique Tangelder Doetinchem Nederland 46:04 45:30 Vrou5
245 12 Wendy Heufkens Arnhem Nederland 46:15 45:58 Vrou5
246 202 Berte van Zeist Arnhem Nederland 46:31 45:48 Vrou5
247 445 Michel Verweij - Nederland 46:34 46:10 Man5
248 176 Dirkje Hofman Oosterbeek Nederland 48:09 47:35 Vrou5
249 55 Patricia Feege Doetinchem Nederland 50:53 50:17 Vrou5
250 420 Anja ter Horst - Nederland 51:03 50:41 Vrou5
251 418 Jolanda Scholten - Nederland 51:04 50:41 Vrou5

6 kilometer

11 kilometer

3KM

5KM

15KM

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.