Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 07-06-2017

Bedriegertjesloop Rozendaal

[email protected]
http://www.bedriegertjeslopers.nl/
07-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

11 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 519 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32 Man
2 6 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12 Man
3 435 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38 Man
4 522 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11 Man
5 224 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12 Man
6 403 Rob Ribbink - Nederland 42:19 42:17 Man
7 402 Mark Groeneweg - Nederland 42:33 42:32 Man
8 526 Jorik Huizinga - Nederland 43:40 43:39 Man
9 461 Arno Oostdam - Nederland 43:53 43:49 Man
10 525 Stefan Kappert - Nederland 44:57 44:55 Man
11 524 Dennis Hopman - Nederland 45:26 45:23 Man
12 214 Michel Bertelkamp Arnhem Nederland 45:37 45:31 Man
13 514 Ronald Eitens - Nederland 45:46 45:42 Man
14 450 Jeroen Gosse - Nederland 46:16 46:09 Man
15 455 Pim Jacobs - Nederland 46:24 46:22 Man
16 428 Mare Muntjeswerff - Nederland 46:28 46:26 Man
17 83 Robin Stokkers Velp Gld Nederland 46:37 46:33 Man
18 222 Frans Hendriks Arnhem Nederland 46:54 46:52 Man
19 430 Peter van de Pol - Nederland 46:56 46:54 Man
20 231 Stan Jansen Arnhem Nederland 46:58 46:55 Man
21 229 Rutger Thung Vlaardingen Nederland 47:00 46:59 Man
22 84 Willem van den Brink Rozendaal Nederland 47:02 47:01 Man
23 88 Ivo Boon Rheden Nederland 47:15 47:06 Man
24 238 Dirk van Dooren Weert Nederland 47:20 46:58 Man
25 492 Niels Siebelink - Nederland 47:23 47:04 Man
26 498 Hans Vonk - Nederland 47:29 47:27 Man
27 271 Herbert van den Brink Arnhem Nederland 48:01 47:55 Man
28 70 Michiel van Breemen Velp Gld Nederland 48:07 48:01 Man
29 246 Ingo Mulder Arnhem Nederland 48:39 48:24 Man
30 3 Matthijs van den Bos Hardinxveld-Giessendam Nederland 48:46 48:39 Man
31 262 Erik Kosters Velp Gld Nederland 48:49 48:40 Man
32 352 Stefan Engelen - Nederland 49:17 49:04 Man
33 116 Floortje Gierman Run2day Arnhem Nederland 49:36 49:33 Vrouw
34 118 Renee Tijdink Run2day Arnhem Nederland 49:36 49:34 Vrouw
35 513 Jos Beijer - Nederland 49:46 49:40 Man
36 71 Bart Niemeijer Rheden Nederland 50:00 49:58 Man
37 274 Bram Schaars Didam Nederland 50:21 50:16 Man
38 180 Annemieke Holtrop Rheden Nederland 50:25 50:22 Vrouw
39 185 Hans Spaans Arnhem Nederland 50:28 50:20 Man
40 266 Ronald Hol Arnhem Nederland 50:36 50:26 Man
41 353 Nancy de Vries - Nederland 50:40 50:35 Vrouw
42 470 Maarten Hendriks - Nederland 50:42 50:27 Man
43 303 Cordien Scheurs - Nederland 50:47 50:42 Vrouw
44 186 Läslo Brouwer Arnhem Nederland 51:27 51:21 Man
45 86 Bram Willemsen Huissen Nederland 51:30 51:15 Man
46 340 Ger de Jong - Nederland 51:32 51:29 Man
47 456 Marcel Sas - Nederland 51:35 51:23 Man
48 42 Roel Martens Huissen Nederland 51:41 51:25 Man
49 41 Kristel Verbakel Velp Gld Nederland 51:42 51:31 Vrouw
50 466 Berry Turk - Nederland 51:42 51:33 Man
51 40 Vincent Verbakel Velp Gld Nederland 51:44 51:32 Man
52 405 Albert Dreise - Nederland 51:54 51:46 Man
53 521 Ron Boerkamp - Nederland 52:02 51:45 Man
54 473 Frank Don - Nederland 52:03 51:48 Man
55 68 Gerard Schuurmans Arnhem Nederland 52:05 51:56 Man
56 446 Fred Wildekamp - Nederland 52:17 52:00 Man
57 30 Falco van den Boom Rozendaal Nederland 52:24 52:14 Man
58 511 Ian Ralston - Nederland 52:36 52:18 Man
59 314 Frank Harmsen - Nederland 52:44 52:43 Man
60 424 Marnix Kuling - Nederland 52:47 52:40 Man
61 33 Joep Baggen Velp Gld Nederland 52:49 52:43 Man
62 459 Jan Knecht - Nederland 52:52 52:48 Man
63 422 Andy Knipping - Nederland 52:54 52:51 Man
64 502 Joris Berben - Nederland 53:07 53:01 Man
65 35 Léon Holster Nijmegen Nederland 53:10 52:26 Man
66 120 Bo van Heeringen Run2day Arnhem Nederland 53:19 53:17 Vrouw
67 2 Marlon van den Bos Hardinxveld-Giessendam Nederland 53:24 53:16 Vrouw
68 391 Adwout Groenevelt - Nederland 53:29 53:24 Man
69 251 Magne van der Mei Rheden Nederland 53:29 53:06 Man
70 518 Ronald Tijhuis - Nederland 53:31 53:12 Man
71 523 Hans Mandemakers - Nederland 53:33 53:25 Man
72 531 Willem Bosma - Nederland 53:37 53:04 Man
73 380 Hans Jansen - Nederland 53:41 53:33 Man
74 464 Remco de Boer - Nederland 53:53 53:08 Man
75 170 Mike van Haren Duiven Nederland 54:01 53:48 Man
76 465 Leon Hermsen - Nederland 54:17 53:34 Man
77 507 Lonneke Kruijen - Nederland 54:17 53:54 Vrouw
78 268 Eric Brouwer Rheden Nederland 54:17 53:55 Man
79 263 Drikus Haalboom Bennekom Nederland 54:28 54:17 Man
80 311 Koos Vesloop - Nederland 54:31 54:25 Man
81 169 Jef Wijlhuizen Arnhem Nederland 54:34 54:03 Man
82 21 Roel Venderbosch Nijmegen Nederland 54:39 54:24 Man
83 350 Sander Wijnroks - Nederland 54:45 54:26 Man
84 497 Rene Abels - Nederland 54:54 54:43 Man
85 517 Marc Spierenburg - Nederland 54:59 54:40 Man
86 491 Henk Brouwer - Nederland 55:07 54:37 Man
87 236 Rick van Genderen Arnhem Nederland 55:09 54:42 Man
88 164 Raymond Koop Arnhem Nederland 55:12 55:08 Man
89 67 Jan van der Meulen Huissen Nederland 55:12 55:07 Man
90 510 Suzanne van Oers - Nederland 55:18 55:14 Vrouw
91 516 Erwin Oldenburg - Nederland 55:26 55:19 Man
92 279 Andrea Vloedbeld Rheden Nederland 55:33 55:24 Vrouw
93 495 Arno Fransen - Nederland 55:35 55:07 Man
94 503 Raymond Driessen - Nederland 55:38 55:08 Man
95 92 Olivier Hermans Arnhem Nederland 55:42 55:09 Man
96 530 Tine Hendriks - Nederland 55:45 55:32 Vrouw
97 490 Richard Kuppers - Nederland 55:45 55:21 Man
98 392 Dick Brunekreeft - Nederland 56:02 55:57 Man
99 34 Mark Brazier Velp Gld Nederland 56:05 55:50 Man
100 509 Wim Bitter - Nederland 56:09 55:32 Man
101 87 Marieke Peters Huissen Nederland 56:31 56:14 Vrouw
102 472 Andre Klein Kranenborg - Nederland 56:31 56:20 Man
103 215 Albert Dorland Rheden Nederland 56:40 56:08 Man
104 191 Daan Heuvelmans Berg en Dal Nederland 56:47 56:35 Man
105 178 Milan Francot Arnhem Nederland 56:47 56:34 Man
106 220 Robert Engel Duiven Nederland 56:53 56:44 Man
107 17 Hans Veltman Rozendaal Nederland 56:53 56:40 Man
108 189 Rudi Tamboer Rheden Nederland 56:59 56:34 Man
109 512 Sjef Welling - Nederland 57:05 56:51 Man
110 496 Fred Beijleveld - Nederland 57:11 56:55 Man
111 390 Gert Groenevelt - Nederland 57:15 57:07 Man
112 469 Jos van Heusden - Nederland 57:21 56:53 Man
113 527 Startnummer 527 - Nederland 57:23 56:43 Man
114 486 Eliska de Winter - Nederland 57:30 57:14 Vrouw
115 14 André van Oort Zetten Nederland 57:33 56:55 Man
116 462 Maarten van Dort - Nederland 57:36 57:32 Man
117 261 Michiel Soede Velp Gld Nederland 57:55 57:45 Man
118 425 Michel Driessen - Nederland 58:05 57:47 Man
119 281 Jeanette Langeberg Velp Gld Nederland 58:22 58:17 Vrouw
120 259 Gert van Veldhuizen Arnhem Nederland 58:35 58:09 Man
121 344 Maurice Leenders - Nederland 58:36 58:31 Man
122 195 Peter de Vries Zeewolde Nederland 58:39 58:27 Man
123 198 Marjon Weijzen Rheden Nederland 58:41 58:31 Vrouw
124 443 Rico van Houten - Nederland 58:42 58:22 Man
125 28 Debby van Dam Wageningen Nederland 58:45 58:09 Vrouw
126 56 Marike Kupers Huissen Nederland 58:53 58:42 Vrouw
127 467 Marco Smeenk - Nederland 58:59 58:30 Man
128 499 Ronald Beumer - Nederland 59:16 58:41 Man
129 9 Jeroen Meier Amersfoort Nederland 59:19 58:51 Man
130 326 John Schot - Nederland 59:47 59:22 Man
131 249 Ronald Wentink Velp Gld Nederland 59:50 59:11 Man
132 264 Ron Harmsen Arnhem Nederland 59:53 59:32 Man
133 506 Peter Vereschildt - Nederland 1:00:00 59:13 Man
134 212 Fred Verheul Rheden Nederland 1:00:04 59:38 Man
135 501 Ben Nieuwhof - Nederland 1:00:05 59:21 Man
136 76 Luuk Schenk Velp Gld Nederland 1:00:15 59:38 Man
137 13 John Haumersen Apeldoorn Nederland 1:00:32 59:54 Man
138 32 Floor Baggen Velp Gld Nederland 1:00:36 1:00:23 Vrouw
139 485 Jan van Dellen - Nederland 1:00:51 1:00:41 Man
140 163 Mica Haveman Arnhem Nederland 1:00:57 1:00:44 Vrouw
141 225 Henk Haveman Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:45 Man
142 74 Roland Veldhuizen Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:08 Man
143 397 Susanne de Jonge - Nederland 1:01:10 1:00:44 Vrouw
144 370 Jos van Beusekom - Nederland 1:01:14 1:00:47 Man
145 235 Brigitte van Sierenberg-de Boer Arnhem Nederland 1:01:38 1:01:09 Vrouw
146 387 Max Vermaas - Nederland 1:01:47 1:01:17 Man
147 488 Fred Onstein - Nederland 1:01:58 1:01:18 Man
148 248 Hans Peters Arnhem Nederland 1:01:59 1:01:37 Man
149 10 Mindful Run Wendelien Doetinchem Nederland 1:02:04 1:01:44 Vrouw
150 197 Elsbeth Orth Arnhem Nederland 1:02:05 1:01:41 Vrouw
151 171 André vd Veer Westervoort Nederland 1:02:05 1:01:52 Man
152 11 Wilko Lettink Doetinchem Nederland 1:02:09 1:01:49 Man
153 500 Eric Luimes - Nederland 1:02:12 1:01:46 Man
154 192 Geert Lammerts van Bueren Rheden Nederland 1:02:12 1:01:44 Man
155 515 Jan-Willem Hamer Arnhem Nederland 1:02:18 1:01:42 Man
156 451 Jolanda Donders - Nederland 1:02:22 1:01:49 Vrouw
157 237 Sarah van Dinteren Renkum Nederland 1:02:22 1:01:51 Vrouw
158 252 Astrid Huijsman Arnhem Nederland 1:02:38 1:02:13 Vrouw
159 421 Mart van de Leur - Nederland 1:02:51 1:02:19 Man
160 46 Rianne Hulshof Velp Gld Nederland 1:03:15 1:02:43 Vrouw
161 201 Jet Demmink Dieren Nederland 1:03:26 1:03:13 Vrouw
162 77 Christa Schenk Velp Gld Nederland 1:03:30 1:02:50 Vrouw
163 205 Cathy Combee Arnhem Nederland 1:03:43 1:03:33 Vrouw
164 5 Andre Welles Arnhem Nederland 1:04:06 1:03:43 Man
165 301 André de Ridder - Nederland 1:04:40 1:04:09 Man
166 233 Jurgen Stolk Velp Nederland 1:04:46 1:04:17 Man
167 181 Kennard van der Bijl Ede Gld Nederland 1:04:58 1:04:10 Man
168 323 Daniel de Winter - Nederland 1:05:03 1:04:25 Man
169 505 Lamvert Timmer - Nederland 1:05:11 1:04:44 Man
170 219 Frank van den Berg Arnhem Nederland 1:05:24 1:05:10 Man
171 8 Marije Hogeveen Heilig Landstichting Nederland 1:05:34 1:04:51 Vrouw
172 174 Erik van den Berg Nijmegen Nederland 1:05:34 1:04:52 Man
173 276 Jellie van der Meer Arnhem Nederland 1:05:51 1:05:33 Vrouw
174 82 Marcel Visser De Steeg Nederland 1:06:02 1:05:28 Man
175 504 Jan Dijkhuis - Nederland 1:06:12 1:05:52 Man
176 190 Gerard Radstaat Meerkerk Nederland 1:06:17 1:05:32 Man
177 386 Harry Bos - Nederland 1:06:50 1:06:43 Man
178 483 Natasja Korder - Nederland 1:06:53 1:06:32 Vrouw
179 439 Peggy Van Vegchel - Nederland 1:06:53 1:06:31 Vrouw
180 429 Hans Lensing - Nederland 1:06:58 1:06:44 Man
181 36 Annet van Dellen Arnhem Nederland 1:07:12 1:07:03 Vrouw
182 226 Bert Kalf Arnhem Nederland 1:07:40 1:06:53 Man
183 306 Eise Lensink - Nederland 1:07:40 1:07:22 Man
184 433 Jan Pieter Wepster - Nederland 1:08:12 1:08:12 Man
185 411 Gerard Vuuregge - Nederland 1:08:17 1:07:36 Man
186 471 Erna Kroese - Nederland 1:08:19 1:07:43 Vrouw
187 172 Ina Doeleman Rheden Nederland 1:08:26 1:07:58 Vrouw
188 95 Rian van Kleef Velp Gld Nederland 1:08:26 1:07:54 Vrouw
189 336 Petra Groeneweg - Nederland 1:08:58 1:08:40 Vrouw
190 399 Marion Groeneweg - Nederland 1:08:58 1:08:40 Vrouw
191 334 Grada Asta - Nederland 1:08:59 1:08:41 Vrouw
192 310 Gosse Douma - Nederland 1:09:09 1:08:22 Man
193 270 Tina van Leeuwen Velp Gld Nederland 1:09:28 1:08:46 Vrouw
194 39 Sonja van Oort Zetten Nederland 1:09:39 1:09:03 Vrouw
195 452 Bart Donders - Nederland 1:09:41 1:09:07 Man
196 217 Anja Schot Arnhem Nederland 1:09:49 1:09:24 Vrouw
197 26 Marije Schraven Huissen Nederland 1:09:50 1:09:33 Vrouw
198 27 Kirsten de Winter Arnhem Nederland 1:09:50 1:09:34 Vrouw
199 167 Alex Derksen Beverwijk Nederland 1:10:02 1:09:41 Man
200 253 Lieke Huisman-de Ruiter Velp Gld Nederland 1:10:20 1:09:49 Vrouw
201 508 Jeanette Kok - Nederland 1:10:34 1:10:20 Vrouw
202 460 J Beekman - Nederland 1:10:39 1:10:35 Man
203 453 Desiree Smits - Nederland 1:10:46 1:10:04 Vrouw
204 254 Remco Wisselink Hengelo Gld Nederland 1:11:18 1:10:44 Man
205 16 Nikki van de Belt Arnhem Nederland 1:12:18 1:12:07 Vrouw
206 1 Ena Hajduk Arnhem Nederland 1:12:18 1:12:07 Vrouw
207 438 Ernst Jan Willebonder - Nederland 1:12:57 1:12:09 Man
208 481 Irene Stoevelaar - Nederland 1:13:12 1:12:52 Vrouw
209 444 Dirk Jan van Daalen - Nederland 1:13:12 1:12:49 Man
210 221 Koen Donders Arnhem Nederland 1:14:40 1:14:15 Man
211 307 Norbert Kronweel - Nederland 1:19:15 1:18:56 Man
212 58 Ailsa MIchiels Rheden Nederland 1:19:46 1:19:20 Vrouw
213 22 Wendy van der Meijde Rheden Nederland 1:20:54 1:20:21 Vrouw
214 19 Marwin Jurjus Velp Gld Nederland 1:21:53 1:21:08 Man
215 45 Eva Boudestein Nijmegen Nederland 1:21:53 1:21:08 Vrouw
216 273 Karin in het Veld Westervoort Nederland 1:28:04 1:27:20 Vrouw

6 kilometer

11 kilometer

3KM

5KM

15KM

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.