Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 07-06-2017

Bedriegertjesloop Rozendaal

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.bedriegertjeslopers.nl/
07-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen 6 kilometer - Vrou5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 15 Monique Nijkamp Beek-Ubbergen Nederland 25:46 25:45 6 kilometer
2 374 Berna Brandts - Nederland 28:48 28:46 6 kilometer
3 121 Linda van Mook Ravenstein Nederland 29:05 29:01 6 kilometer
4 72 Ouahiba Ouadfel-Denys Westervoort Nederland 29:19 29:19 6 kilometer
5 377 Rianne Brakenhoff - Nederland 29:51 29:47 6 kilometer
6 363 Josan Tielen - Nederland 30:00 29:56 6 kilometer
7 337 Marjolijn Elbers - Nederland 30:07 30:03 6 kilometer
8 308 Anita Stoorvogel - Nederland 30:09 30:05 6 kilometer
9 122 Maud van Lent Run2day Arnhem Nederland 30:26 30:17 6 kilometer
10 73 Inge Kuiper Arnhem Nederland 31:34 31:27 6 kilometer
11 193 Jeanine Belger Arnhem Nederland 31:52 31:29 6 kilometer
12 97 Renee van der Sluis Arnhem Nederland 32:02 31:55 6 kilometer
13 241 Iris Termeer Arnhem Nederland 32:30 32:22 6 kilometer
14 213 Iris Baijens Arnhem Nederland 32:50 32:31 6 kilometer
15 343 Hetty Mathijssen - Nederland 32:50 32:30 6 kilometer
16 322 Maartje van der Ven - Nederland 32:50 32:43 6 kilometer
17 454 Eva Harbers - Nederland 32:59 32:59 6 kilometer
18 232 Anja Hoenselaar Arnhem Nederland 33:11 32:44 6 kilometer
19 242 Chantal Giesen Doornenburg Nederland 33:24 32:39 6 kilometer
20 441 Eva van der Meulen - Nederland 33:49 33:23 6 kilometer
21 157 Noortje van Onna Arnhem Nederland 34:13 34:10 6 kilometer
22 280 Tijne Vogels Rheden Nederland 34:15 33:39 6 kilometer
23 379 Janet Driessen - Nederland 34:16 34:02 6 kilometer
24 317 Mieke Evers - Nederland 34:16 34:01 6 kilometer
25 127 Remy van der Windt Arnhem Nederland 34:21 34:21 6 kilometer
26 384 Maxim Godden - Nederland 34:34 34:30 6 kilometer
27 346 Ineke van Wieringen - Nederland 34:41 34:13 6 kilometer
28 409 Ilse de Vries - Nederland 34:51 34:43 6 kilometer
29 104 Renske Spijker Arnhem Nederland 35:06 34:38 6 kilometer
30 267 Marieke Gaertner Rozendaal Nederland 35:08 34:49 6 kilometer
31 321 Margriet van der Ven - Nederland 35:09 35:02 6 kilometer
32 407 Maartje ter Steeg - Nederland 35:18 35:09 6 kilometer
33 106 Esmee van der Veld Arnhem Nederland 35:31 35:30 6 kilometer
34 376 Tesse Hofman - Nederland 35:48 35:11 6 kilometer
35 360 Elly Arends - Nederland 35:52 35:23 6 kilometer
36 52 Nicolle Rietman Doetinchem Nederland 35:59 35:23 6 kilometer
37 449 Renske Postma - Nederland 36:00 35:40 6 kilometer
38 329 Jenneken den Heijer - Nederland 36:19 36:14 6 kilometer
39 53 Marja Mazee Zutphen Nederland 36:38 35:57 6 kilometer
40 479 Marian Dinnissen - Nederland 36:50 36:17 6 kilometer
41 75 Mieke Kooistra Spankeren Nederland 36:50 36:35 6 kilometer
42 63 Pieternel van Lent Arnhem Nederland 36:53 36:42 6 kilometer
43 412 Linda - Nederland 36:58 36:50 6 kilometer
44 37 Sandra Braat Arnhem Nederland 37:00 36:49 6 kilometer
45 65 Jenneke Aarts Arnhem Nederland 37:01 36:21 6 kilometer
46 401 Ingrid van Riet - Nederland 37:05 36:58 6 kilometer
47 43 Agnes Hegger Arnhem Nederland 37:24 37:24 6 kilometer
48 93 Kim van de Veen Rheden Nederland 37:31 37:18 6 kilometer
49 131 Bente van Elk Velp Nederland 37:33 37:31 6 kilometer
50 427 Myrthe Folmer - Nederland 37:33 37:32 6 kilometer
51 111 Fleur van Veelen Oosterbeek Nederland 37:44 37:35 6 kilometer
52 208 Babette Peelen Rheden Nederland 37:47 37:37 6 kilometer
53 312 Mirjam Keller - Nederland 37:55 37:26 6 kilometer
54 309 Paula Flannerij - Nederland 38:10 37:37 6 kilometer
55 484 Carolien Mulders - Nederland 38:28 38:09 6 kilometer
56 114 Carlijn van den Pol Arnhem Nederland 38:29 38:28 6 kilometer
57 319 Diana Laven - Nederland 38:31 38:08 6 kilometer
58 373 Veerle Kiers - Nederland 38:32 38:31 6 kilometer
59 79 Simone Kohler Duiven Nederland 38:32 37:53 6 kilometer
60 159 Teske Hofman Arnhem Nederland 38:35 38:33 6 kilometer
61 20 Yvonne Verlinde Arnhem Nederland 38:43 38:21 6 kilometer
62 408 Britt Beumer - Nederland 38:45 38:32 6 kilometer
63 38 Annemieke Slootweg Velp Gld Nederland 38:54 38:09 6 kilometer
64 389 Sabine Budding - Nederland 38:59 38:13 6 kilometer
65 327 Gerrie Hoogenberg - Nederland 39:01 38:32 6 kilometer
66 474 Clara van Lijnden - Nederland 39:05 38:28 6 kilometer
67 458 Hanneke Haudele - Nederland 39:05 38:39 6 kilometer
68 200 Jantina Heijsman Arnhem Nederland 39:08 38:28 6 kilometer
69 183 Daisy Helsen Doornenburg Nederland 39:10 38:26 6 kilometer
70 101 Jacqueline Roorda Arnhem Nederland 39:11 38:44 6 kilometer
71 398 Fleur Meijer - Nederland 39:12 39:04 6 kilometer
72 207 Wilma Peelen Rheden Nederland 39:13 39:01 6 kilometer
73 96 Renate Schaefers Rheden Nederland 39:13 39:01 6 kilometer
74 99 Kitty Arends Gendt Nederland 39:13 38:39 6 kilometer
75 240 Inge Berendts Bemmel Nederland 39:14 38:39 6 kilometer
76 396 Wander Frederiks - Nederland 39:28 39:16 6 kilometer
77 179 Gonnie Eggink Arnhem Nederland 39:29 38:47 6 kilometer
78 228 Tanja Vermeulen Arnhem Nederland 39:32 39:06 6 kilometer
79 227 Doreen Tolmeijer Velp Gld Nederland 39:32 39:06 6 kilometer
80 48 Danielle Reijmer Westervoort Nederland 39:34 39:09 6 kilometer
81 245 Marijke Gerritsen Rozendaal Nederland 39:35 39:16 6 kilometer
82 423 Monique de Kieviet - Nederland 39:38 39:29 6 kilometer
83 103 Carlijn van Dort Arnhem Nederland 39:53 39:44 6 kilometer
84 102 Amita Janssen Arnhem Nederland 39:53 39:51 6 kilometer
85 413 Ineke Dekker - Nederland 40:13 40:05 6 kilometer
86 24 Ingrid Spitsbaard Dieren Nederland 40:27 40:11 6 kilometer
87 25 Laura Hagen Velp Gld Nederland 40:27 40:11 6 kilometer
88 230 Meike Kersten Bemmel Nederland 40:28 39:45 6 kilometer
89 305 Wendy de Haas - Nederland 40:33 40:01 6 kilometer
90 211 Sylvia Meijer Bemmel Nederland 40:39 39:56 6 kilometer
91 91 Marina Holtus Rheden Nederland 40:39 40:27 6 kilometer
92 59 Ans Klauwer Pannerden Nederland 40:41 40:00 6 kilometer
93 188 Dianne Bonnenberg Doetinchem Nederland 41:02 40:27 6 kilometer
94 89 Femke Mennink Rheden Nederland 41:06 40:54 6 kilometer
95 177 Judith Hofman Oosterbeek Nederland 41:11 40:46 6 kilometer
96 339 Meriam Löwik - Nederland 41:14 40:27 6 kilometer
97 341 Mary Pel - Nederland 41:14 40:27 6 kilometer
98 278 Kathleen Willemsens Zutphen Nederland 41:16 40:34 6 kilometer
99 85 Anke van Miltenburg Arnhem Nederland 41:20 40:32 6 kilometer
100 80 Sietske Blok Arnhem Nederland 41:40 40:52 6 kilometer
101 468 Jose Spies - Nederland 41:46 41:26 6 kilometer
102 338 Linda Peppelman - Nederland 41:59 41:42 6 kilometer
103 417 Winny Konings - Nederland 42:18 41:56 6 kilometer
104 62 Eileen Stevens Nijmegen Nederland 42:26 41:45 6 kilometer
105 239 Machteld Wesseling Zutphen Nederland 42:27 41:45 6 kilometer
106 152 Ramona Teerink Huissen Nederland 42:29 41:46 6 kilometer
107 383 Marsha Bos - Nederland 42:32 42:24 6 kilometer
108 196 Vera Rooding Bemmel Nederland 42:34 41:51 6 kilometer
109 23 Els Kooi Duiven Nederland 42:42 42:20 6 kilometer
110 372 Bo Groen - Nederland 42:43 42:40 6 kilometer
111 98 Maaike van der Hoogte Dieren Nederland 42:43 41:58 6 kilometer
112 54 Yvonne Willemsen Varsseveld Nederland 42:50 42:18 6 kilometer
113 81 Marijke Maan Arnhem Nederland 42:55 42:06 6 kilometer
114 416 Pamela van Dam - Nederland 43:17 43:09 6 kilometer
115 382 Silvia Butten - Nederland 43:31 42:52 6 kilometer
116 94 Floor Scholten Arnhem Nederland 43:41 42:56 6 kilometer
117 64 Esther Heezen Arnhem Nederland 44:02 43:23 6 kilometer
118 419 Lemie Willems - Nederland 44:03 43:55 6 kilometer
119 328 Ineke Schoenmaker - Nederland 44:27 43:46 6 kilometer
120 476 Floor Dinnissen - Nederland 44:36 44:03 6 kilometer
121 478 Femke Dinnissen - Nederland 44:36 44:04 6 kilometer
122 29 Inez Schotpoort Eerbeek Nederland 44:40 43:55 6 kilometer
123 90 Priscilla van Krimpen Rheden Nederland 44:55 44:42 6 kilometer
124 50 Angelique Tangelder Doetinchem Nederland 46:04 45:30 6 kilometer
125 12 Wendy Heufkens Arnhem Nederland 46:15 45:58 6 kilometer
126 202 Berte van Zeist Arnhem Nederland 46:31 45:48 6 kilometer
127 176 Dirkje Hofman Oosterbeek Nederland 48:09 47:35 6 kilometer
128 55 Patricia Feege Doetinchem Nederland 50:53 50:17 6 kilometer
129 420 Anja ter Horst - Nederland 51:03 50:41 6 kilometer
130 418 Jolanda Scholten - Nederland 51:04 50:41 6 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.