Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 07-06-2017

Bedriegertjesloop Rozendaal

[email protected]
http://www.bedriegertjeslopers.nl/
07-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen 11 kilometer - Vrouw

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 116 Floortje Gierman Run2day Arnhem Nederland 49:36 49:33 11 kilometer
2 118 Renee Tijdink Run2day Arnhem Nederland 49:36 49:34 11 kilometer
3 180 Annemieke Holtrop Rheden Nederland 50:25 50:22 11 kilometer
4 353 Nancy de Vries - Nederland 50:40 50:35 11 kilometer
5 303 Cordien Scheurs - Nederland 50:47 50:42 11 kilometer
6 41 Kristel Verbakel Velp Gld Nederland 51:42 51:31 11 kilometer
7 120 Bo van Heeringen Run2day Arnhem Nederland 53:19 53:17 11 kilometer
8 2 Marlon van den Bos Hardinxveld-Giessendam Nederland 53:24 53:16 11 kilometer
9 507 Lonneke Kruijen - Nederland 54:17 53:54 11 kilometer
10 510 Suzanne van Oers - Nederland 55:18 55:14 11 kilometer
11 279 Andrea Vloedbeld Rheden Nederland 55:33 55:24 11 kilometer
12 530 Tine Hendriks - Nederland 55:45 55:32 11 kilometer
13 87 Marieke Peters Huissen Nederland 56:31 56:14 11 kilometer
14 486 Eliska de Winter - Nederland 57:30 57:14 11 kilometer
15 281 Jeanette Langeberg Velp Gld Nederland 58:22 58:17 11 kilometer
16 198 Marjon Weijzen Rheden Nederland 58:41 58:31 11 kilometer
17 28 Debby van Dam Wageningen Nederland 58:45 58:09 11 kilometer
18 56 Marike Kupers Huissen Nederland 58:53 58:42 11 kilometer
19 32 Floor Baggen Velp Gld Nederland 1:00:36 1:00:23 11 kilometer
20 163 Mica Haveman Arnhem Nederland 1:00:57 1:00:44 11 kilometer
21 397 Susanne de Jonge - Nederland 1:01:10 1:00:44 11 kilometer
22 235 Brigitte van Sierenberg-de Boer Arnhem Nederland 1:01:38 1:01:09 11 kilometer
23 10 Mindful Run Wendelien Doetinchem Nederland 1:02:04 1:01:44 11 kilometer
24 197 Elsbeth Orth Arnhem Nederland 1:02:05 1:01:41 11 kilometer
25 451 Jolanda Donders - Nederland 1:02:22 1:01:49 11 kilometer
26 237 Sarah van Dinteren Renkum Nederland 1:02:22 1:01:51 11 kilometer
27 252 Astrid Huijsman Arnhem Nederland 1:02:38 1:02:13 11 kilometer
28 46 Rianne Hulshof Velp Gld Nederland 1:03:15 1:02:43 11 kilometer
29 201 Jet Demmink Dieren Nederland 1:03:26 1:03:13 11 kilometer
30 77 Christa Schenk Velp Gld Nederland 1:03:30 1:02:50 11 kilometer
31 205 Cathy Combee Arnhem Nederland 1:03:43 1:03:33 11 kilometer
32 8 Marije Hogeveen Heilig Landstichting Nederland 1:05:34 1:04:51 11 kilometer
33 276 Jellie van der Meer Arnhem Nederland 1:05:51 1:05:33 11 kilometer
34 483 Natasja Korder - Nederland 1:06:53 1:06:32 11 kilometer
35 439 Peggy Van Vegchel - Nederland 1:06:53 1:06:31 11 kilometer
36 36 Annet van Dellen Arnhem Nederland 1:07:12 1:07:03 11 kilometer
37 471 Erna Kroese - Nederland 1:08:19 1:07:43 11 kilometer
38 172 Ina Doeleman Rheden Nederland 1:08:26 1:07:58 11 kilometer
39 95 Rian van Kleef Velp Gld Nederland 1:08:26 1:07:54 11 kilometer
40 336 Petra Groeneweg - Nederland 1:08:58 1:08:40 11 kilometer
41 399 Marion Groeneweg - Nederland 1:08:58 1:08:40 11 kilometer
42 334 Grada Asta - Nederland 1:08:59 1:08:41 11 kilometer
43 270 Tina van Leeuwen Velp Gld Nederland 1:09:28 1:08:46 11 kilometer
44 39 Sonja van Oort Zetten Nederland 1:09:39 1:09:03 11 kilometer
45 217 Anja Schot Arnhem Nederland 1:09:49 1:09:24 11 kilometer
46 26 Marije Schraven Huissen Nederland 1:09:50 1:09:33 11 kilometer
47 27 Kirsten de Winter Arnhem Nederland 1:09:50 1:09:34 11 kilometer
48 253 Lieke Huisman-de Ruiter Velp Gld Nederland 1:10:20 1:09:49 11 kilometer
49 508 Jeanette Kok - Nederland 1:10:34 1:10:20 11 kilometer
50 453 Desiree Smits - Nederland 1:10:46 1:10:04 11 kilometer
51 16 Nikki van de Belt Arnhem Nederland 1:12:18 1:12:07 11 kilometer
52 1 Ena Hajduk Arnhem Nederland 1:12:18 1:12:07 11 kilometer
53 481 Irene Stoevelaar - Nederland 1:13:12 1:12:52 11 kilometer
54 58 Ailsa MIchiels Rheden Nederland 1:19:46 1:19:20 11 kilometer
55 22 Wendy van der Meijde Rheden Nederland 1:20:54 1:20:21 11 kilometer
56 45 Eva Boudestein Nijmegen Nederland 1:21:53 1:21:08 11 kilometer
57 273 Karin in het Veld Westervoort Nederland 1:28:04 1:27:20 11 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.