Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 07-06-2017

Bedriegertjesloop Rozendaal

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.bedriegertjeslopers.nl/
07-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Richard Usher - Nederland 22:12 22:11
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 22:52 22:52
3 Ronald de Jonge - Nederland 24:05 24:05
4 Tom Gerritsen Rozendaal Nederland 24:49 24:49
5 Bram Calle Heveadorp Nederland 25:02 25:01

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32
2 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12
3 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38
4 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11
5 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12

3KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

15KM

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen 11 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 519 Nick van Nieuwenhuizen - Nederland 39:32 39:32 11 kilometer
2 6 Bart Combee Arnhem Nederland 40:13 40:12 11 kilometer
3 435 Alex Mulders - Nederland 40:39 40:38 11 kilometer
4 522 Coen de Wit - Nederland 41:12 41:11 11 kilometer
5 224 Maarten Kole Arnhem Nederland 42:12 42:12 11 kilometer
6 403 Rob Ribbink - Nederland 42:19 42:17 11 kilometer
7 402 Mark Groeneweg - Nederland 42:33 42:32 11 kilometer
8 526 Jorik Huizinga - Nederland 43:40 43:39 11 kilometer
9 461 Arno Oostdam - Nederland 43:53 43:49 11 kilometer
10 525 Stefan Kappert - Nederland 44:57 44:55 11 kilometer
11 524 Dennis Hopman - Nederland 45:26 45:23 11 kilometer
12 214 Michel Bertelkamp Arnhem Nederland 45:37 45:31 11 kilometer
13 514 Ronald Eitens - Nederland 45:46 45:42 11 kilometer
14 450 Jeroen Gosse - Nederland 46:16 46:09 11 kilometer
15 455 Pim Jacobs - Nederland 46:24 46:22 11 kilometer
16 428 Mare Muntjeswerff - Nederland 46:28 46:26 11 kilometer
17 83 Robin Stokkers Velp Gld Nederland 46:37 46:33 11 kilometer
18 222 Frans Hendriks Arnhem Nederland 46:54 46:52 11 kilometer
19 430 Peter van de Pol - Nederland 46:56 46:54 11 kilometer
20 231 Stan Jansen Arnhem Nederland 46:58 46:55 11 kilometer
21 229 Rutger Thung Vlaardingen Nederland 47:00 46:59 11 kilometer
22 84 Willem van den Brink Rozendaal Nederland 47:02 47:01 11 kilometer
23 88 Ivo Boon Rheden Nederland 47:15 47:06 11 kilometer
24 238 Dirk van Dooren Weert Nederland 47:20 46:58 11 kilometer
25 492 Niels Siebelink - Nederland 47:23 47:04 11 kilometer
26 498 Hans Vonk - Nederland 47:29 47:27 11 kilometer
27 271 Herbert van den Brink Arnhem Nederland 48:01 47:55 11 kilometer
28 70 Michiel van Breemen Velp Gld Nederland 48:07 48:01 11 kilometer
29 246 Ingo Mulder Arnhem Nederland 48:39 48:24 11 kilometer
30 3 Matthijs van den Bos Hardinxveld-Giessendam Nederland 48:46 48:39 11 kilometer
31 262 Erik Kosters Velp Gld Nederland 48:49 48:40 11 kilometer
32 352 Stefan Engelen - Nederland 49:17 49:04 11 kilometer
33 513 Jos Beijer - Nederland 49:46 49:40 11 kilometer
34 71 Bart Niemeijer Rheden Nederland 50:00 49:58 11 kilometer
35 274 Bram Schaars Didam Nederland 50:21 50:16 11 kilometer
36 185 Hans Spaans Arnhem Nederland 50:28 50:20 11 kilometer
37 266 Ronald Hol Arnhem Nederland 50:36 50:26 11 kilometer
38 470 Maarten Hendriks - Nederland 50:42 50:27 11 kilometer
39 186 Läslo Brouwer Arnhem Nederland 51:27 51:21 11 kilometer
40 86 Bram Willemsen Huissen Nederland 51:30 51:15 11 kilometer
41 340 Ger de Jong - Nederland 51:32 51:29 11 kilometer
42 456 Marcel Sas - Nederland 51:35 51:23 11 kilometer
43 42 Roel Martens Huissen Nederland 51:41 51:25 11 kilometer
44 466 Berry Turk - Nederland 51:42 51:33 11 kilometer
45 40 Vincent Verbakel Velp Gld Nederland 51:44 51:32 11 kilometer
46 405 Albert Dreise - Nederland 51:54 51:46 11 kilometer
47 521 Ron Boerkamp - Nederland 52:02 51:45 11 kilometer
48 473 Frank Don - Nederland 52:03 51:48 11 kilometer
49 68 Gerard Schuurmans Arnhem Nederland 52:05 51:56 11 kilometer
50 446 Fred Wildekamp - Nederland 52:17 52:00 11 kilometer
51 30 Falco van den Boom Rozendaal Nederland 52:24 52:14 11 kilometer
52 511 Ian Ralston - Nederland 52:36 52:18 11 kilometer
53 314 Frank Harmsen - Nederland 52:44 52:43 11 kilometer
54 424 Marnix Kuling - Nederland 52:47 52:40 11 kilometer
55 33 Joep Baggen Velp Gld Nederland 52:49 52:43 11 kilometer
56 459 Jan Knecht - Nederland 52:52 52:48 11 kilometer
57 422 Andy Knipping - Nederland 52:54 52:51 11 kilometer
58 502 Joris Berben - Nederland 53:07 53:01 11 kilometer
59 35 Léon Holster Nijmegen Nederland 53:10 52:26 11 kilometer
60 391 Adwout Groenevelt - Nederland 53:29 53:24 11 kilometer
61 251 Magne van der Mei Rheden Nederland 53:29 53:06 11 kilometer
62 518 Ronald Tijhuis - Nederland 53:31 53:12 11 kilometer
63 523 Hans Mandemakers - Nederland 53:33 53:25 11 kilometer
64 531 Willem Bosma - Nederland 53:37 53:04 11 kilometer
65 380 Hans Jansen - Nederland 53:41 53:33 11 kilometer
66 464 Remco de Boer - Nederland 53:53 53:08 11 kilometer
67 170 Mike van Haren Duiven Nederland 54:01 53:48 11 kilometer
68 465 Leon Hermsen - Nederland 54:17 53:34 11 kilometer
69 268 Eric Brouwer Rheden Nederland 54:17 53:55 11 kilometer
70 263 Drikus Haalboom Bennekom Nederland 54:28 54:17 11 kilometer
71 311 Koos Vesloop - Nederland 54:31 54:25 11 kilometer
72 169 Jef Wijlhuizen Arnhem Nederland 54:34 54:03 11 kilometer
73 21 Roel Venderbosch Nijmegen Nederland 54:39 54:24 11 kilometer
74 350 Sander Wijnroks - Nederland 54:45 54:26 11 kilometer
75 497 Rene Abels - Nederland 54:54 54:43 11 kilometer
76 517 Marc Spierenburg - Nederland 54:59 54:40 11 kilometer
77 491 Henk Brouwer - Nederland 55:07 54:37 11 kilometer
78 236 Rick van Genderen Arnhem Nederland 55:09 54:42 11 kilometer
79 164 Raymond Koop Arnhem Nederland 55:12 55:08 11 kilometer
80 67 Jan van der Meulen Huissen Nederland 55:12 55:07 11 kilometer
81 516 Erwin Oldenburg - Nederland 55:26 55:19 11 kilometer
82 495 Arno Fransen - Nederland 55:35 55:07 11 kilometer
83 503 Raymond Driessen - Nederland 55:38 55:08 11 kilometer
84 92 Olivier Hermans Arnhem Nederland 55:42 55:09 11 kilometer
85 490 Richard Kuppers - Nederland 55:45 55:21 11 kilometer
86 392 Dick Brunekreeft - Nederland 56:02 55:57 11 kilometer
87 34 Mark Brazier Velp Gld Nederland 56:05 55:50 11 kilometer
88 509 Wim Bitter - Nederland 56:09 55:32 11 kilometer
89 472 Andre Klein Kranenborg - Nederland 56:31 56:20 11 kilometer
90 215 Albert Dorland Rheden Nederland 56:40 56:08 11 kilometer
91 191 Daan Heuvelmans Berg en Dal Nederland 56:47 56:35 11 kilometer
92 178 Milan Francot Arnhem Nederland 56:47 56:34 11 kilometer
93 220 Robert Engel Duiven Nederland 56:53 56:44 11 kilometer
94 17 Hans Veltman Rozendaal Nederland 56:53 56:40 11 kilometer
95 189 Rudi Tamboer Rheden Nederland 56:59 56:34 11 kilometer
96 512 Sjef Welling - Nederland 57:05 56:51 11 kilometer
97 496 Fred Beijleveld - Nederland 57:11 56:55 11 kilometer
98 390 Gert Groenevelt - Nederland 57:15 57:07 11 kilometer
99 469 Jos van Heusden - Nederland 57:21 56:53 11 kilometer
100 527 Startnummer 527 - Nederland 57:23 56:43 11 kilometer
101 14 André van Oort Zetten Nederland 57:33 56:55 11 kilometer
102 462 Maarten van Dort - Nederland 57:36 57:32 11 kilometer
103 261 Michiel Soede Velp Gld Nederland 57:55 57:45 11 kilometer
104 425 Michel Driessen - Nederland 58:05 57:47 11 kilometer
105 259 Gert van Veldhuizen Arnhem Nederland 58:35 58:09 11 kilometer
106 344 Maurice Leenders - Nederland 58:36 58:31 11 kilometer
107 195 Peter de Vries Zeewolde Nederland 58:39 58:27 11 kilometer
108 443 Rico van Houten - Nederland 58:42 58:22 11 kilometer
109 467 Marco Smeenk - Nederland 58:59 58:30 11 kilometer
110 499 Ronald Beumer - Nederland 59:16 58:41 11 kilometer
111 9 Jeroen Meier Amersfoort Nederland 59:19 58:51 11 kilometer
112 326 John Schot - Nederland 59:47 59:22 11 kilometer
113 249 Ronald Wentink Velp Gld Nederland 59:50 59:11 11 kilometer
114 264 Ron Harmsen Arnhem Nederland 59:53 59:32 11 kilometer
115 506 Peter Vereschildt - Nederland 1:00:00 59:13 11 kilometer
116 212 Fred Verheul Rheden Nederland 1:00:04 59:38 11 kilometer
117 501 Ben Nieuwhof - Nederland 1:00:05 59:21 11 kilometer
118 76 Luuk Schenk Velp Gld Nederland 1:00:15 59:38 11 kilometer
119 13 John Haumersen Apeldoorn Nederland 1:00:32 59:54 11 kilometer
120 485 Jan van Dellen - Nederland 1:00:51 1:00:41 11 kilometer
121 225 Henk Haveman Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:45 11 kilometer
122 74 Roland Veldhuizen Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:08 11 kilometer
123 370 Jos van Beusekom - Nederland 1:01:14 1:00:47 11 kilometer
124 387 Max Vermaas - Nederland 1:01:47 1:01:17 11 kilometer
125 488 Fred Onstein - Nederland 1:01:58 1:01:18 11 kilometer
126 248 Hans Peters Arnhem Nederland 1:01:59 1:01:37 11 kilometer
127 171 André vd Veer Westervoort Nederland 1:02:05 1:01:52 11 kilometer
128 11 Wilko Lettink Doetinchem Nederland 1:02:09 1:01:49 11 kilometer
129 500 Eric Luimes - Nederland 1:02:12 1:01:46 11 kilometer
130 192 Geert Lammerts van Bueren Rheden Nederland 1:02:12 1:01:44 11 kilometer
131 515 Jan-Willem Hamer Arnhem Nederland 1:02:18 1:01:42 11 kilometer
132 421 Mart van de Leur - Nederland 1:02:51 1:02:19 11 kilometer
133 5 Andre Welles Arnhem Nederland 1:04:06 1:03:43 11 kilometer
134 301 André de Ridder - Nederland 1:04:40 1:04:09 11 kilometer
135 233 Jurgen Stolk Velp Nederland 1:04:46 1:04:17 11 kilometer
136 181 Kennard van der Bijl Ede Gld Nederland 1:04:58 1:04:10 11 kilometer
137 323 Daniel de Winter - Nederland 1:05:03 1:04:25 11 kilometer
138 505 Lamvert Timmer - Nederland 1:05:11 1:04:44 11 kilometer
139 219 Frank van den Berg Arnhem Nederland 1:05:24 1:05:10 11 kilometer
140 174 Erik van den Berg Nijmegen Nederland 1:05:34 1:04:52 11 kilometer
141 82 Marcel Visser De Steeg Nederland 1:06:02 1:05:28 11 kilometer
142 504 Jan Dijkhuis - Nederland 1:06:12 1:05:52 11 kilometer
143 190 Gerard Radstaat Meerkerk Nederland 1:06:17 1:05:32 11 kilometer
144 386 Harry Bos - Nederland 1:06:50 1:06:43 11 kilometer
145 429 Hans Lensing - Nederland 1:06:58 1:06:44 11 kilometer
146 226 Bert Kalf Arnhem Nederland 1:07:40 1:06:53 11 kilometer
147 306 Eise Lensink - Nederland 1:07:40 1:07:22 11 kilometer
148 433 Jan Pieter Wepster - Nederland 1:08:12 1:08:12 11 kilometer
149 411 Gerard Vuuregge - Nederland 1:08:17 1:07:36 11 kilometer
150 310 Gosse Douma - Nederland 1:09:09 1:08:22 11 kilometer
151 452 Bart Donders - Nederland 1:09:41 1:09:07 11 kilometer
152 167 Alex Derksen Beverwijk Nederland 1:10:02 1:09:41 11 kilometer
153 460 J Beekman - Nederland 1:10:39 1:10:35 11 kilometer
154 254 Remco Wisselink Hengelo Gld Nederland 1:11:18 1:10:44 11 kilometer
155 438 Ernst Jan Willebonder - Nederland 1:12:57 1:12:09 11 kilometer
156 444 Dirk Jan van Daalen - Nederland 1:13:12 1:12:49 11 kilometer
157 221 Koen Donders Arnhem Nederland 1:14:40 1:14:15 11 kilometer
158 307 Norbert Kronweel - Nederland 1:19:15 1:18:56 11 kilometer
159 19 Marwin Jurjus Velp Gld Nederland 1:21:53 1:21:08 11 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.