Uitslagen Overbetuweloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Overbetuweloop 18-06-2017

Overbetuweloop Elst

info@hardloopuitslagen.nl

18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - Mse5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 517 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55 5 kilometer
2 601 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45 5 kilometer
3 638 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08 5 kilometer
4 246 Gerwin Wessels Elst Gld Nederland 18:02 18:01 5 kilometer
5 602 Weldu van Lent - Nederland 18:14 18:13 5 kilometer
6 329 Niels van Lanen Elst Gld Nederland 18:27 18:26 5 kilometer
7 330 Jelle van Lanen Elst Gld Nederland 18:28 18:27 5 kilometer
8 525 Roy Maas Nijmegen Nederland 19:08 19:06 5 kilometer
9 179 Timo Willems Elst Gld Nederland 19:13 19:08 5 kilometer
10 77 Maximiliaan Meester Nijmegen Nederland 19:28 19:26 5 kilometer
11 606 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 20:15 20:12 5 kilometer
12 146 Dylan Hoekzema Amsterdam Nederland 20:45 20:31 5 kilometer
13 101 Jasper Palland Elst Gld Nederland 21:18 21:06 5 kilometer
14 102 Mark Veenbrink Elst Gld Nederland 21:31 21:19 5 kilometer
15 459 Thomas Colen Zwolle Nederland 21:33 21:27 5 kilometer
16 21 Ties van het Erve Elst Gld Nederland 22:06 21:39 5 kilometer
17 252 Timo Schrijvers Oosterbeek Nederland 22:09 22:02 5 kilometer
18 188 Hugo Ulfman Heteren Nederland 22:27 22:19 5 kilometer
19 590 Bram Obbema Heteren Nederland 22:30 22:26 5 kilometer
20 107 Joost Veldboom Amsterdam Nederland 22:33 22:24 5 kilometer
21 506 Jos Maassen Arnhem Nederland 22:48 22:43 5 kilometer
22 189 David Ulfman Heteren Nederland 22:58 22:51 5 kilometer
23 197 Jelle Roest Zetten Nederland 23:04 22:47 5 kilometer
24 199 Karsten Besselink Elst Gld Nederland 23:28 23:16 5 kilometer
25 427 Erik Schaafsma Velp Gld Nederland 23:30 23:24 5 kilometer
26 71 Job Mulder Elst Gld Nederland 23:41 23:32 5 kilometer
27 258 Nigel Stapel Wijchen Nederland 23:45 23:24 5 kilometer
28 449 Niels Verhart Elst Gld Nederland 23:56 23:11 5 kilometer
29 245 Stijn van den Berg Malden Nederland 24:24 24:02 5 kilometer
30 234 Roy Van Beem Elst Gld Nederland 24:25 24:06 5 kilometer
31 193 Johnny Ligtlee Utrecht Nederland 24:40 24:22 5 kilometer
32 30 Rick van den Brink Elst Gld Nederland 24:55 24:49 5 kilometer
33 240 Tobias Heiligers Elst Gld Nederland 25:23 25:02 5 kilometer
34 338 Sander Boelens Arnhem Nederland 27:03 26:45 5 kilometer
35 282 Niek Wolfkamp Elst Gld Nederland 27:08 26:26 5 kilometer
36 65 Robin Koenders Bemmel Nederland 27:38 27:17 5 kilometer
37 342 Tom Koeslag Elst Gld Nederland 27:45 27:38 5 kilometer
38 582 Bart Mathijssen Elst Gld Nederland 28:10 27:23 5 kilometer
39 261 Danny Rottgers Elst Gld Nederland 28:26 27:41 5 kilometer
40 578 Huub Colen Elst Gld Nederland 28:32 28:27 5 kilometer
41 583 Bram Hamers Arnhem Nederland 30:00 29:54 5 kilometer
42 387 Bart Stoter Elst Nederland 30:52 30:11 5 kilometer
43 383 Danny ten Holt Arnhem Nederland 30:54 30:12 5 kilometer
44 575 Enna Lamers Arnhem Nederland 32:31 31:52 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.