Uitslagen Overbetuweloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Overbetuweloop 18-06-2017

Overbetuweloop Elst

info@hardloopuitslagen.nl

18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

   Alle uitslagen

Uitslagen 0.5 kilometer m - M6

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 28 Tirza Verwijmeren Elst Gld Nederland 2:16 2:16 0.5 kilometer m
2 478 Nina de Lange Elst Gld Nederland 2:30 2:30 0.5 kilometer m
3 182 Amber Tmim Elst Gld Nederland 2:35 2:20 0.5 kilometer m
4 475 Iris Esselink Elst Gld Nederland 2:38 2:30 0.5 kilometer m
5 68 Floor Bos Elst Gld Nederland 2:59 2:59 0.5 kilometer m
6 533 Pleun Smakman Bemmel Nederland 3:02 2:54 0.5 kilometer m
7 372 Robin van de Sandt Elst Gld Nederland 3:08 2:54 0.5 kilometer m
8 505 Julia van Maurik Elst Gld Nederland 3:17 3:05 0.5 kilometer m

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.