Uitslagen Overbetuweloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Overbetuweloop 18-06-2017

Overbetuweloop Elst

info@hardloopuitslagen.nl

18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

   Alle uitslagen

Uitslagen 0.5 kilometer m - M4-5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 626 Feike Braam Huissen Nederland 2:32 2:31 0.5 kilometer m
2 515 Lynn Post Elst Gld Nederland 2:36 2:35 0.5 kilometer m
3 290 Noortje van der Meer Elst Gld Nederland 2:37 2:37 0.5 kilometer m
4 513 Nienke Hoekstra Elst Gld Nederland 2:41 2:34 0.5 kilometer m
5 409 Veera Schreur Oosterbeek Nederland 2:42 2:41 0.5 kilometer m
6 412 Bo Janssen Elst Gld Nederland 2:49 2:46 0.5 kilometer m
7 59 Fenna Rutten Elst Gld Nederland 2:51 2:44 0.5 kilometer m
8 512 Kee Versteeg Elst Gld Nederland 2:52 2:49 0.5 kilometer m
9 279 Emma Vink Elst Gld Nederland 3:00 2:56 0.5 kilometer m
10 8 Chloe Kilwinger Zetten Nederland 3:04 2:50 0.5 kilometer m
11 482 Belle Braam Elst Gld Nederland 3:13 2:59 0.5 kilometer m
12 114 Roos Wolt Elst Gld Nederland 3:19 3:07 0.5 kilometer m
13 360 Sare Rorijs Elst Gld Nederland 3:24 3:13 0.5 kilometer m
14 441 Vera Tiemes Elst Gld Nederland 3:29 3:26 0.5 kilometer m
15 356 Sophie Lindeman Elst Gld Nederland 3:30 3:16 0.5 kilometer m
16 476 Julia Visser Elst Gld Nederland 3:33 3:24 0.5 kilometer m
17 438 Tess van Leerdam Elst Gld Nederland 3:35 3:28 0.5 kilometer m
18 348 Maud Ribbers Elst Gld Nederland 3:48 3:37 0.5 kilometer m
19 115 Julia Wolt Elst Gld Nederland 4:00 3:46 0.5 kilometer m
20 34 Luana Nagtegaal Lent Nederland 4:01 4:01 0.5 kilometer m
21 426 Lisa Jansen Elst Gld Nederland 4:02 3:51 0.5 kilometer m
22 439 Gaëlle van der Burg Elst Gld Nederland 4:08 3:52 0.5 kilometer m
23 295 Sarah Deeken Brummen Nederland 4:11 4:05 0.5 kilometer m
24 621 Anne fleur Koenders Arnhem Nederland 4:13 3:58 0.5 kilometer m
25 470 Benthe Huijgen Zetten Nederland 4:52 4:36 0.5 kilometer m
26 556 Rosalie Piek Elst Gld Nederland 4:57 4:51 0.5 kilometer m

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.