Uitslagen Overbetuweloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Overbetuweloop 18-06-2017

Overbetuweloop Elst

info@hardloopuitslagen.nl

18-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Eyob van Lent - Nederland 34:24 34:24
2 Gert-Jan Liefers Apeldoorn Nederland 34:29 34:29
3 Sami van Lent - Nederland 35:47 35:47
4 Tim Janssen Nijmegen Nederland 38:08 38:08
5 Bart te Riele Arnhem Nederland 38:24 38:23

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 15:55 15:55
2 Arie OWEN Arnhem Nederland 16:35 16:35
3 Essi Darvishi Oosterhout Nederland 16:45 16:45
4 Dorus Arts Arnhem Nederland 17:09 17:08
5 Ivo Meex Arnhem Nederland 17:19 17:18

0.5 kilometer m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Leandra de Jong Arnhem Nederland 1:58 1:58
2 Jasmijn Jansen Elst Gld Nederland 2:01 2:01
3 Lot Theeuwen Elst Gld Nederland 2:02 2:02
4 Fenne Essers Driel Nederland 2:03 2:02
5 Meike Nuij Elst Gld Nederland 2:15 0:04

0.5 kilometer j

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ravi Schreur Oosterbeek Nederland 1:50 1:50
2 Mingus Owen Arnhem Nederland 1:51 1:51
3 Rins Bosch Elst Gld Nederland 1:54 1:53
4 Christopher Pimpel Arnhem Nederland 1:54 1:54
5 Jelle Verheijen Elst Gld Nederland 2:01 2:01

1 kilometer jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iven Meeuwsen Elst Nederland 3:13 3:13 1:29 1:44
2 Liam Stokes Arnhem Nederland 3:27 3:27 1:44 1:43
3 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 3:28 3:27 1:46 1:42
4 Erwin Claassen Valburg Nederland 3:33 3:32 1:50 1:43
5 Julian Pimpel Arnhem Nederland 3:33 3:33 1:49 1:44

1 kilometer mei

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Josefine Ulfman Heteren Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49
2 Femke Schouten Elst Gld Nederland 3:37 3:36 1:46 1:51
3 Zoe Meeuwsen Elst Nederland 3:47 3:47 1:48 1:59
4 Meja Brands Elst Gld Nederland 4:01 3:59 1:56 2:04
5 Jillian Eken Elst Gld Nederland 4:02 4:00 2:00 2:00

   Alle uitslagen

Uitslagen 0.5 kilometer j - J4-5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 625 Sven Meeuwsen Elst Nederland 2:09 2:09 0.5 kilometer j
2 99 Oliver Stokes Arnhem Nederland 2:18 2:14 0.5 kilometer j
3 433 Ruben Jansen Elst Gld Nederland 2:22 2:18 0.5 kilometer j
4 112 Sven van Zadelhoff Elst Gld Nederland 2:28 2:26 0.5 kilometer j
5 10 Harm Visschers Elst Gld Nederland 2:30 2:29 0.5 kilometer j
6 616 Ruben van der Heest Driel Nederland 2:36 2:27 0.5 kilometer j
7 161 Hesse Bosch Elst Gld Nederland 2:40 2:37 0.5 kilometer j
8 175 Jules Winkelhorst Elst Gld Nederland 2:51 2:33 0.5 kilometer j
9 122 Ivan Felkers Valburg Nederland 3:02 2:53 0.5 kilometer j
10 214 Daniël Goorhuis Oosterbeek Nederland 3:04 2:52 0.5 kilometer j
11 354 Tim Hoitink Elst Gld Nederland 3:08 3:03 0.5 kilometer j
12 367 Jasper Veldhuis Arnhem Nederland 3:09 3:00 0.5 kilometer j
13 74 Siem de Bruijn Elst Gld Nederland 3:10 3:02 0.5 kilometer j
14 44 Florian de Jong Arnhem Nederland 3:16 2:54 0.5 kilometer j
15 278 Guus Hendriks Elst Gld Nederland 3:17 3:01 0.5 kilometer j
16 63 Justin Verharen Elst Gld Nederland 3:20 3:12 0.5 kilometer j
17 159 Hugo van Wenum Arnhem Nederland 3:25 3:06 0.5 kilometer j
18 553 Niek Marsman Elst Gld Nederland 3:26 3:06 0.5 kilometer j
19 370 Kyano Thoolen Torres Elst Gld Nederland 3:27 3:10 0.5 kilometer j
20 557 Thijmen Slieker Malden Nederland 3:28 3:24 0.5 kilometer j
21 547 Timo Holman Elst Gld Nederland 3:33 3:25 0.5 kilometer j
22 237 Timo Schoonderwaldt Elst Gld Nederland 3:35 3:23 0.5 kilometer j
23 291 Mads van Rooijen Driel Nederland 3:43 3:20 0.5 kilometer j
24 510 Jessy Dooijeweerd Elst Gld Nederland 3:43 3:43 0.5 kilometer j
25 542 Sepp Fincham Elst Gld Nederland 3:44 3:28 0.5 kilometer j
26 465 Zeeger van den Bogaard Elst Gld Nederland 3:44 3:27 0.5 kilometer j
27 375 Luuk Jansen Elst Gld Nederland 3:45 3:19 0.5 kilometer j
28 464 Faas van den Bogaard Elst Gld Nederland 3:45 3:29 0.5 kilometer j
29 504 Tijn van Maurik Elst Gld Nederland 3:48 3:37 0.5 kilometer j
30 598 Niek van Harn Arnhem Nederland 3:50 3:41 0.5 kilometer j
31 394 Teun Ilbrink Elst Gld Nederland 3:51 3:37 0.5 kilometer j
32 560 Shane Piketh Elst Gld Nederland 3:52 3:26 0.5 kilometer j
33 554 Boet Fennis Arnhem Nederland 3:58 3:47 0.5 kilometer j
34 593 Kilian Rosendaal Elst Gld Nederland 4:06 3:53 0.5 kilometer j
35 247 Matthijs Wessels Elst Gld Nederland 4:30 4:11 0.5 kilometer j
36 507 Jelle Siegers Elst Gld Nederland 4:34 4:26 0.5 kilometer j

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.