Uitslagen Zwemloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwemloop 03-05-2017

Zwemloop Amsterdam

info@hardloopuitslagen.nl

03-05-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

zwemloop 500M Z

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Eduardo Centeno Nieves Amsterdam Nederland 27:34 27:34 8:10 19:25
2 Bart Rijborz Amsterdam Nederland 30:07 30:07 8:25 21:42
3 Anna Larentis Diemen Nederland 30:26 30:26 10:58 19:28
4 Vincent Broekkamp Amsterdam Nederland 31:58 31:58 10:40 21:19
5 Roy Broere Amsterdam Nederland 32:10 32:10 10:44 21:26

zwemloop 1000M

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Hessel Dreteler Amsterdam Nederland 55:00 55:00 16:59 5:00 33:01
2 Tracy Markham Nigtevecht Nederland 58:28 58:28 15:35 21:33 21:22
3 Roderick van Zuylen Amsterdam Nederland 58:46 58:46 16:58 21:23 20:26
4 Michiel Land Amsterdam Nederland 58:59 58:59 18:02 20:35 20:22
5 Jan Wrampelmeyer Amsterdam Nederland 1:00:47 1:00:47 19:45 20:34 20:29

10KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Oscar Haude Amsterdam Nederland 39:06 39:02 19:15 19:47
2 Jap Jongedijk Amsterdam Nederland 40:12 40:11 19:34 20:38
3 Maarten Soen Amsterdam Nederland 41:51 41:50 18:40 23:11
4 Michael Kastelijns Amsterdam Nederland 42:17 42:11 21:06 21:05
5 Kevin Stroek Amsterdam Nederland 42:46 42:40 20:48 21:52

duo 1000M Z - 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Astrid Jehle Amsterdam Nederland 18:12 39:57 14:04
2 Laurien Ruigrok Amsterdam Nederland 39:28 39:28 17:52
3 Elke Korn Haarlem Nederland 41:28 41:28 21:07
4 Laura Janssen Amsterdam Nederland 51:55 51:55 25:33

duo 500M Z - 5K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iris Coehoorn Amsterdam Nederland 26:14 26:14 8:42 17:32
2 Jeroen de Zinger Diemen Nederland 29:45 29:45 9:03 20:42
3 Ingrid Vriend Amsterdam Nederland 33:10 33:10 13:20 19:50
4 Ilse Volkstedt Amsterdam Nederland 39:12 39:12 12:14 26:58
5 Maria Giol Llobet Amsterdam Nederland 41:56 41:56 17:33 24:24

5KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gabriele Fantasia Amsterdam Nederland 16:57 16:57
2 Giuliana Caiti Amsterdam Nederland 19:31 19:29
3 Martijn Toering Amstelveen Nederland 19:57 19:56
4 Niels Out Amsterdam Nederland 22:01 21:51
5 Bas Hogervorst Utrecht Nederland 22:13 22:11

Top 5 uitslagen

zwemloop 500M Z

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Eduardo Centeno Nieves Amsterdam Nederland 27:34 27:34 8:10 19:25
2 Bart Rijborz Amsterdam Nederland 30:07 30:07 8:25 21:42
3 Anna Larentis Diemen Nederland 30:26 30:26 10:58 19:28
4 Vincent Broekkamp Amsterdam Nederland 31:58 31:58 10:40 21:19
5 Roy Broere Amsterdam Nederland 32:10 32:10 10:44 21:26

zwemloop 1000M

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Hessel Dreteler Amsterdam Nederland 55:00 55:00 16:59 5:00 33:01
2 Tracy Markham Nigtevecht Nederland 58:28 58:28 15:35 21:33 21:22
3 Roderick van Zuylen Amsterdam Nederland 58:46 58:46 16:58 21:23 20:26
4 Michiel Land Amsterdam Nederland 58:59 58:59 18:02 20:35 20:22
5 Jan Wrampelmeyer Amsterdam Nederland 1:00:47 1:00:47 19:45 20:34 20:29

10KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Oscar Haude Amsterdam Nederland 39:06 39:02 19:15 19:47
2 Jap Jongedijk Amsterdam Nederland 40:12 40:11 19:34 20:38
3 Maarten Soen Amsterdam Nederland 41:51 41:50 18:40 23:11
4 Michael Kastelijns Amsterdam Nederland 42:17 42:11 21:06 21:05
5 Kevin Stroek Amsterdam Nederland 42:46 42:40 20:48 21:52

duo 1000M Z - 1

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Astrid Jehle Amsterdam Nederland 18:12 39:57 14:04
2 Laurien Ruigrok Amsterdam Nederland 39:28 39:28 17:52
3 Elke Korn Haarlem Nederland 41:28 41:28 21:07
4 Laura Janssen Amsterdam Nederland 51:55 51:55 25:33

duo 500M Z - 5K

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Iris Coehoorn Amsterdam Nederland 26:14 26:14 8:42 17:32
2 Jeroen de Zinger Diemen Nederland 29:45 29:45 9:03 20:42
3 Ingrid Vriend Amsterdam Nederland 33:10 33:10 13:20 19:50
4 Ilse Volkstedt Amsterdam Nederland 39:12 39:12 12:14 26:58
5 Maria Giol Llobet Amsterdam Nederland 41:56 41:56 17:33 24:24

5KM loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gabriele Fantasia Amsterdam Nederland 16:57 16:57
2 Giuliana Caiti Amsterdam Nederland 19:31 19:29
3 Martijn Toering Amstelveen Nederland 19:57 19:56
4 Niels Out Amsterdam Nederland 22:01 21:51
5 Bas Hogervorst Utrecht Nederland 22:13 22:11

   Alle uitslagen

Verwijder filter

zwemloop 1000M - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 34 Hessel Dreteler Amsterdam Nederland 55:00 55:00 16:59 5:00 33:01 Man
2 176 Tracy Markham Nigtevecht Nederland 58:28 58:28 15:35 21:33 21:22 Vrouw
3 158 Roderick van Zuylen Amsterdam Nederland 58:46 58:46 16:58 21:23 20:26 Man
4 123 Michiel Land Amsterdam Nederland 58:59 58:59 18:02 20:35 20:22 Man
5 42 Jan Wrampelmeyer Amsterdam Nederland 1:00:47 1:00:47 19:45 20:34 20:29 Man
6 171 Tristan Griek Amsterdam Nederland 1:01:00 1:01:00 18:49 21:10 21:01 Man
7 170 Marieke Monsma Amsterdam Nederland 1:06:18 1:06:18 21:49 22:08 22:23 Vrouw
8 10 Rogier van Erkel Amsterdam Nederland 1:06:59 1:06:59 20:56 23:26 22:38 Man
9 140 Olvert-Jan Lap Diemen Nederland 1:07:13 1:07:13 21:22 22:39 23:13 Man
10 50 Machiel Klaarenbeek Amsterdam Nederland 1:07:46 1:07:46 21:18 23:15 23:14 Man
11 103 Falco Joosten Amsterdam Nederland 1:08:09 1:08:09 22:31 24:41 20:59 Man
12 88 Dolf Albertz Voorhout Nederland 1:08:34 1:08:34 23:28 24:02 21:05 Man
13 4 Bob Rozema Amsterdam Nederland 1:08:48 1:08:48 24:09 23:24 21:15 Man
14 15 Marije Dirkx Haarlem Nederland 1:10:21 1:10:21 18:26 25:41 26:15 Vrouw
15 14 Margaux Tjoeng Amsterdam Nederland 1:10:29 1:10:29 21:42 25:05 23:44 Vrouw
16 25 Julian Curtis Amsterdam Nederland 1:10:35 1:10:35 21:38 24:36 24:22 Man
17 175 Sebastian MacLean Amsterdam Nederland 1:11:51 1:11:51 20:59 25:47 25:07 Man
18 162 Eileen Ke Amsterdam Nederland 1:12:00 1:12:00 20:53 26:02 25:05 Vrouw
19 46 Frank Moerland Westzaan Nederland 1:12:03 1:12:03 27:52 22:24 21:48 Man
20 7 Nelleke Ernsting Amsterdam Nederland 1:13:50 1:13:50 19:01 28:09 26:41 Vrouw
21 178 Sjors Onneweer Amsterdam Nederland 1:14:15 1:14:15 25:13 24:49 24:14 Man
22 3 Peter Buter Tuitjenhorn Nederland 1:15:10 1:15:10 25:59 24:38 24:34 Man
23 132 Noor Huitema Hellemans Amsterdam Nederland 1:15:10 1:15:10 21:56 26:58 26:17 Vrouw
24 111 Young Fokker Amsterdam Nederland 1:15:42 1:15:42 25:44 25:03 24:56 Man
25 27 Conor Andrews Amsterdam Nederland 1:15:52 1:15:52 27:53 24:07 23:52 Man
26 45 Floor Baars Zaandam Nederland 1:15:53 1:15:53 27:14 23:51 24:49 Man
27 28 Jamie Peeters Amsterdam Nederland 1:16:38 1:16:38 27:08 24:46 24:45 Man
28 173 Ingrid Hissink Amsterdam Nederland 1:17:31 1:17:31 26:01 25:53 25:38 Vrouw
29 124 Louise Wilcocks Amsterdam Nederland 1:17:37 1:17:37 25:52 25:51 25:54 Vrouw
30 6 Leonie de Rooij Amsterdam Nederland 1:18:52 1:18:52 28:49 25:43 24:20 Vrouw
31 119 Edo Rensman Amsterdam Nederland 1:19:28 1:19:28 28:39 25:17 25:34 Man
32 73 Susan Meijeringh Amsterdam Nederland 1:20:08 1:20:08 28:32 25:16 26:21 Vrouw
33 78 Ivo Kuipers Haarlem Nederland 1:20:37 1:20:37 27:26 26:09 27:04 Man
34 177 Mijke Smits Amsterdam Nederland 1:21:14 1:21:14 33:42 23:52 23:41 Vrouw
35 133 Mike Pura Haarlem Nederland 1:21:20 1:21:20 32:26 23:46 25:09 Man
36 22 Thijs Bogerd Amsterdam Nederland 1:21:20 1:21:20 27:12 27:37 26:31 Man
37 83 Willem Dekker Amsterdam Nederland 1:23:25 1:23:25 35:35 23:58 23:53 Man
38 13 Maria Vinke Amsterdam Nederland 1:26:28 1:26:28 28:09 29:27 28:54 Vrouw
39 71 Robert Nieuwboer Almere Nederland 1:29:51 1:29:51 32:50 29:18 27:44 Man
40 150 Arjen Veltheer Amsterdam Nederland 1:35:55 1:35:55 34:35 29:47 31:35 Man
41 24 Wendeline van Seventer Amsterdam Nederland 1:36:14 1:36:14 33:33 30:29 32:12 Vrouw

zwemloop 500M Z

zwemloop 1000M

duo 1000M Z - 1

duo 500M Z - 5K

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.