Uitslagen Molen Tot Molenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Molen Tot Molenloop 17-06-2017

Molen Tot Molenloop Garderen

info@hardloopuitslagen.nl

17-06-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gertjan Tichelaar Oldebroek Nederland 37:45 37:45
2 Martin Kerkvliet Sassenheim Nederland 38:47 38:47
3 Hans Nijman Schagen Nederland 40:20 40:16
4 Tjibbe de Vries - Nederland 41:04 40:59
5 Wiebe Goodijk Voorthuizen Nederland 42:03 42:00

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 17:29 17:28
2 Linda Ooms Tonden Nederland 18:37 18:37
3 Guus Beking Tonden Nederland 18:38 18:37
4 Gert van de Veen Voorthuizen Nederland 19:36 19:34
5 Evert van Beek Stroe Nederland 19:59 19:56

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gertjan Tichelaar Oldebroek Nederland 37:45 37:45
2 Martin Kerkvliet Sassenheim Nederland 38:47 38:47
3 Hans Nijman Schagen Nederland 40:20 40:16
4 Tjibbe de Vries - Nederland 41:04 40:59
5 Wiebe Goodijk Voorthuizen Nederland 42:03 42:00

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 17:29 17:28
2 Linda Ooms Tonden Nederland 18:37 18:37
3 Guus Beking Tonden Nederland 18:38 18:37
4 Gert van de Veen Voorthuizen Nederland 19:36 19:34
5 Evert van Beek Stroe Nederland 19:59 19:56

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - Vrou5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 103 Linda Ooms Tonden Nederland 18:37 18:37 5 kilometer
2 27 Branda Verbeek Barneveld Nederland 22:23 22:21 5 kilometer
3 57 Tamara Pleiter Heerde Nederland 22:49 22:47 5 kilometer
4 92 Janine Schutte Nunspeet Nederland 22:54 22:50 5 kilometer
5 83 Vida Poortinga Ermelo Nederland 23:11 23:09 5 kilometer
6 9 Mariska Vroegindeweij Garderen Nederland 23:19 23:13 5 kilometer
7 74 Sandra van de Kuilen Barneveld Nederland 23:22 23:18 5 kilometer
8 30 Dyone van Aller Putten Nederland 24:07 24:00 5 kilometer
9 86 Marlo Koevoet Garderen Nederland 24:18 24:12 5 kilometer
10 138 Annuschka van Donge Ermelo Nederland 25:15 24:54 5 kilometer
11 31 Jeannette Van Aller Putten Nederland 25:15 25:07 5 kilometer
12 75 Tabitha van Eijsden Utrecht Nederland 25:22 25:02 5 kilometer
13 85 Jeanine Boeve Garderen Nederland 25:47 25:33 5 kilometer
14 106 Ellen Kool Putten Nederland 25:49 25:39 5 kilometer
15 64 Silvia De Ruiter Stroe Nederland 25:50 25:45 5 kilometer
16 99 Tineke de Bruin Garderen Nederland 26:24 26:10 5 kilometer
17 105 Jantine Kraai Garderen Nederland 26:28 26:18 5 kilometer
18 113 Franka van den Berg Elspeet Nederland 26:46 26:30 5 kilometer
19 89 Anjo van den Brink Putten Nederland 26:50 26:26 5 kilometer
20 11 Lotte Hilbrink Putten Nederland 26:52 26:41 5 kilometer
21 46 Catharine Bakker Wervershoof Nederland 27:29 27:14 5 kilometer
22 90 Helma van den Brink Veessen Nederland 27:37 27:27 5 kilometer
23 129 Amanda Goorhuis Voorthuizen Nederland 27:49 27:37 5 kilometer
24 71 Albertine van Leeuwen B Nijkerk Gld Nederland 28:03 27:47 5 kilometer
25 117 Annemieke Wallet Uddel Nederland 28:06 27:53 5 kilometer
26 100 Gerlinde Verhoef Garderen Nederland 28:10 27:57 5 kilometer
27 88 Annemieke Duits Barneveld Nederland 28:15 28:09 5 kilometer
28 36 Rinske Brons Terschuur Nederland 29:11 28:51 5 kilometer
29 123 Sandra Dijkgraaf Elspeet Nederland 29:27 29:08 5 kilometer
30 132 Agnes van Uffelen Voorthuizen Nederland 29:36 29:23 5 kilometer
31 130 Karin Korf Voorthuizen Nederland 29:37 29:24 5 kilometer
32 122 Laura Dijkgraaf Elspeet Nederland 29:53 29:34 5 kilometer
33 5 Danielle Blotenburg Stroe Nederland 30:01 29:59 5 kilometer
34 53 Tanja Reijnders Amsterdam Nederland 30:03 29:54 5 kilometer
35 73 Harriet Verbeem Putten Nederland 30:10 29:53 5 kilometer
36 2 Margreet Van Vuuren Ermelo Nederland 30:30 30:11 5 kilometer
37 3 Linda Mewe Amersfoort Nederland 30:30 30:12 5 kilometer
38 33 Wendy Born Putten Nederland 30:38 30:16 5 kilometer
39 51 Annemiek Pleiter Heerde Nederland 30:46 30:40 5 kilometer
40 72 Diana Morren Putten Nederland 32:07 31:50 5 kilometer
41 6 Masja Meier Hilversum Nederland 32:16 32:12 5 kilometer
42 127 Cindy van Vliet Stroe Nederland 32:19 32:07 5 kilometer
43 137 Andrea den Besten Apeldoorn Nederland 32:48 32:27 5 kilometer
44 40 Diana Waaijenberg Garderen Nederland 34:12 33:53 5 kilometer
45 13 JGNM de Bruijn Voorburg Nederland 35:19 34:56 5 kilometer
46 29 Bep van Millegen Garderen Nederland 36:11 35:51 5 kilometer
47 48 Mariette van Ee Barneveld Nederland 37:05 36:46 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.