Uitslagen Zwarte Pietenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Zwarte Pietenloop 27-11-2016

Zwarte Pietenloop Bemmel

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.boddesprinters.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=78
27-11-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maarten Haegens Bemmel Nederland 34:11 34:11
2 Koen Rutjes Huissen Nederland 35:44 35:44
3 Guus Beking Tonden Nederland 35:52 35:52
4 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:35 36:35
5 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:00 37:00

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Hein Tates Haalderen Nederland 2:40 2:40
2 Tristan Hofs Velp Gld Nederland 2:40 2:40
3 Ties Akkerman Gendt Nederland 2:41 2:41
4 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:46 2:46
5 Annelotte Sch?ssel Bemmel Nederland 2:49 2:49

5 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 16:51 16:51
2 Arie Owen Arnhem Nederland 17:06 17:06
3 Tim Janssen Nijmegen Nederland 17:47 17:47
4 Erik de Witte Rhenen Nederland 17:55 17:55
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 18:10 18:10

Jeugd 1500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Sch?ssel Bemmel Nederland 5:12 5:12
2 Finn van den Brink Elst Gld Nederland 5:26 5:26
3 Kai van den Brink Elst Gld Nederland 5:33 5:33
4 Mike Wennekes Elten Duitsland 5:41 5:41
5 Tijn Berendsen Pannerden Nederland 6:05 6:05

Top 5 uitslagen

10 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maarten Haegens Bemmel Nederland 34:11 34:11
2 Koen Rutjes Huissen Nederland 35:44 35:44
3 Guus Beking Tonden Nederland 35:52 35:52
4 Marcel Alma Harskamp Nederland 36:35 36:35
5 Peter Rietveld Bemmel Nederland 37:00 37:00

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Hein Tates Haalderen Nederland 2:40 2:40
2 Tristan Hofs Velp Gld Nederland 2:40 2:40
3 Ties Akkerman Gendt Nederland 2:41 2:41
4 Yvo Takken Bemmel Nederland 2:46 2:46
5 Annelotte Sch?ssel Bemmel Nederland 2:49 2:49

5 km.loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 16:51 16:51
2 Arie Owen Arnhem Nederland 17:06 17:06
3 Tim Janssen Nijmegen Nederland 17:47 17:47
4 Erik de Witte Rhenen Nederland 17:55 17:55
5 Wim Ritsema Dieren Nederland 18:10 18:10

Jeugd 1500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tim Sch?ssel Bemmel Nederland 5:12 5:12
2 Finn van den Brink Elst Gld Nederland 5:26 5:26
3 Kai van den Brink Elst Gld Nederland 5:33 5:33
4 Mike Wennekes Elten Duitsland 5:41 5:41
5 Tijn Berendsen Pannerden Nederland 6:05 6:05

   Alle uitslagen

Jeugd 1500 mtr

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.