Uitslagen 't Ooijsommetje' Bastenrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen 't Ooijsommetje' Bastenrun 13-11-2016

't Ooijsommetje' Bastenrun Ooij

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.hetooijsommetje.nl
13-11-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 35:33 35:33 17:45 17:49
2 Dave Rost - Nederland 36:07 36:07 17:45 18:22
3 Raymond van Bentum - Nederland 36:07 36:06 18:32 17:36
4 Marcel Alma - Nederland 36:19 36:17 18:03 18:17
5 Piet Jonkers Nijmegen Nederland 39:32 39:31 19:53 19:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Maarten vd Heuvel - Nederland 17:34 17:33
2 Lariks Bouman - Nederland 18:41 18:39
3 Michiel Voet EWIJK Nederland 18:44 18:43
4 Martijn Vergeer Beuningen Gld Nederland 18:44 18:44
5 Chris Hemt - Nederland 18:48 18:48

Kids gr3,4,5 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jules Hoogma juf. Janneke Nederland 3:42 3:40
2 Aram Bakker Beek-Ubbergen Nederland 3:45 3:44
3 Saskia de Jong Arnhem Nederland 3:46 3:45
4 Kaat Leensen Juf. Marja Nederland 3:52 3:51
5 Ko Juf. Marja Nederland 3:54 3:53

Kids gr6,7,8 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Niek Slootweg meester Geert Nederland 3:36 3:34
2 Mart Pauls Juf. Manon Nederland 3:42 3:40
3 Joeri Simons meester Geert Nederland 3:45 3:45
4 Sam Aalbers Juf. Manon Nederland 3:48 3:46
5 Ezra Bakker Beek-Ubbergen Nederland 3:51 3:51

Kids gr 1,2 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Abel Bakker Beek-Ubbergen Nederland 4:50 4:49
2 Sven Verriet Juf. Sanne Nederland 5:20 5:20
3 Stef Lensen Groesbeek Nederland 5:29 5:29
4 Stijn de Bruin Winssen Nederland 5:43 5:42
5 Finn Koks Juf. Esther Nederland 5:56 5:55

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsFotoCert
1 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 35:33 35:33 17:45 17:49
2 Dave Rost - Nederland 36:07 36:07 17:45 18:22
3 Raymond van Bentum - Nederland 36:07 36:06 18:32 17:36
4 Marcel Alma - Nederland 36:19 36:17 18:03 18:17
5 Piet Jonkers Nijmegen Nederland 39:32 39:31 19:53 19:39

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Maarten vd Heuvel - Nederland 17:34 17:33
2 Lariks Bouman - Nederland 18:41 18:39
3 Michiel Voet EWIJK Nederland 18:44 18:43
4 Martijn Vergeer Beuningen Gld Nederland 18:44 18:44
5 Chris Hemt - Nederland 18:48 18:48

Kids gr3,4,5 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Jules Hoogma juf. Janneke Nederland 3:42 3:40
2 Aram Bakker Beek-Ubbergen Nederland 3:45 3:44
3 Saskia de Jong Arnhem Nederland 3:46 3:45
4 Kaat Leensen Juf. Marja Nederland 3:52 3:51
5 Ko Juf. Marja Nederland 3:54 3:53

Kids gr6,7,8 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Niek Slootweg meester Geert Nederland 3:36 3:34
2 Mart Pauls Juf. Manon Nederland 3:42 3:40
3 Joeri Simons meester Geert Nederland 3:45 3:45
4 Sam Aalbers Juf. Manon Nederland 3:48 3:46
5 Ezra Bakker Beek-Ubbergen Nederland 3:51 3:51

Kids gr 1,2 1k

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Abel Bakker Beek-Ubbergen Nederland 4:50 4:49
2 Sven Verriet Juf. Sanne Nederland 5:20 5:20
3 Stef Lensen Groesbeek Nederland 5:29 5:29
4 Stijn de Bruin Winssen Nederland 5:43 5:42
5 Finn Koks Juf. Esther Nederland 5:56 5:55

   Alle uitslagen

10 kilometer

5 kilometer

Kids gr 1,2 1k

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.