Uitslagen Glowrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Glowrun 15-10-2016

Glowrun Bussloo

info@hardloopuitslagen.nl
http://www.titusloopsport.nl/uitslagen-rondje-bussloo/
15-10-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

7.5 km run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs de Boer Meppel Nederland 32:21 32:18
2 Henri Rutgers Apeldoorn Nederland 32:34 32:30
3 Ernstjan Lemmen Apeldoorn Nederland 33:33 33:32
4 Frank Rothman Warnsveld Nederland 33:51 33:48
5 Wim van Waardhuizen Apeldoorn Nederland 34:04 34:02

5 km walk

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gerald de Goede Apeldoorn Nederland 51:10 51:07
2 Geert Bakker Rijssen Nederland 51:11 51:07
3 Miranda le Poole Voorst gem Voorst Nederland 54:48 54:48
4 Melanie Wellenberg Utrecht Nederland 54:48 54:48
5 Hester Smids Apeldoorn Nederland 54:48 54:48

7.5 km walk

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Annemarie van Laar Apeldoorn Nederland 1:04:15 1:04:07
2 Chantal Tutein Nolthenius Apeldoorn Nederland 1:04:16 1:04:07
3 Robin Dimmedal Zutphen Nederland 1:06:28 1:04:45
4 Cristina Oancea Zutphen Nederland 1:06:37 1:04:43
5 Elly Dimmedal Doetinchem Nederland 1:06:39 1:04:41

Top 5 uitslagen

7.5 km run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gijs de Boer Meppel Nederland 32:21 32:18
2 Henri Rutgers Apeldoorn Nederland 32:34 32:30
3 Ernstjan Lemmen Apeldoorn Nederland 33:33 33:32
4 Frank Rothman Warnsveld Nederland 33:51 33:48
5 Wim van Waardhuizen Apeldoorn Nederland 34:04 34:02

5 km walk

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Gerald de Goede Apeldoorn Nederland 51:10 51:07
2 Geert Bakker Rijssen Nederland 51:11 51:07
3 Miranda le Poole Voorst gem Voorst Nederland 54:48 54:48
4 Melanie Wellenberg Utrecht Nederland 54:48 54:48
5 Hester Smids Apeldoorn Nederland 54:48 54:48

7.5 km walk

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Annemarie van Laar Apeldoorn Nederland 1:04:15 1:04:07
2 Chantal Tutein Nolthenius Apeldoorn Nederland 1:04:16 1:04:07
3 Robin Dimmedal Zutphen Nederland 1:06:28 1:04:45
4 Cristina Oancea Zutphen Nederland 1:06:37 1:04:43
5 Elly Dimmedal Doetinchem Nederland 1:06:39 1:04:41

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.