Uitslagen Ijsseloordloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Ijsseloordloop 22-4-2016

Ijsseloordloop Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl

22-4-2016


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

4 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFoto
1 Petra van Leeuwen DEKRA Nederland
2 Oscar van den Bosch Multor Media Nederland
3 Rene Pot DEKRA Nederland
4 Karin Nieuwenhuijsen Active Living Nederland 13:48 13:48
5 Frank Holsema Active Living Nederland 14:15 14:15

Top 5 uitslagen

4 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFoto
1 Petra van Leeuwen DEKRA Nederland
2 Oscar van den Bosch Multor Media Nederland
3 Rene Pot DEKRA Nederland
4 Karin Nieuwenhuijsen Active Living Nederland 13:48 13:48
5 Frank Holsema Active Living Nederland 14:15 14:15

   Alle uitslagen

Verwijder filter

4 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsFoto
1 51 Petra van Leeuwen DEKRA Nederland Vrouw
2 11 Oscar van den Bosch Multor Media Nederland Man40
3 206 Rene Pot DEKRA Nederland Man
4 99 Karin Nieuwenhuijsen Active Living Nederland 13:48 13:48 Vrouw
5 98 Frank Holsema Active Living Nederland 14:15 14:15 Man
6 399 Edwin van Aster Flynth Nederland 14:58 14:58 Man40
7 100 Vince de Groot EIFFEL Nederland 15:04 15:04 Man
8 96 Vincent Ormel EIFFEL Nederland 15:09 15:09 Man
9 88 Hans-Paul Visser EY Nederland 15:29 15:29 Man40
10 398 Jan Breembroek Flynth Nederland 15:57 15:57 Man40
11 26 Kees-Jan de Waal Multor Media Nederland 16:07 16:07 Man
12 207 George Reynaert DEKRA Certification Nederland 16:42 16:42 Man40
13 203 Rien van Wolfswinkel Signum Marketing Nederland 17:02 17:02 Man
14 17 Pim ter Horst Flynth Nederland 17:25 17:25 Man
15 249 Peter Popma SIDN Nederland 17:29 17:29 Man
16 45 Wouter Otto Multor Media Nederland 17:48 17:48 Man
17 2 Erik Stoel DEKRA Nederland 17:58 17:58 Man40
18 210 Marcel ten Pas DEKRA Certification Nederland 17:59 17:59 Man40
19 239 Maarten Arts AVISI Nederland 18:00 18:00 Man
20 4 Laurens Mooi DEKRA Nederland 18:06 18:06 Man
21 388 Mischa Kramer Kodos Nederland 18:09 18:09 Man40
22 248 Frank Hardeman Flynth Nederland 18:23 18:23 Man40
23 240 Mitchel Kuijpers AVISI Nederland 18:28 18:28 Man
24 90 Somajah Nowrozi Hommerson Nederland 18:43 18:43 Vrouw
25 204 Wim Campschroer Flynth Nederland 18:45 18:45 Man40
26 89 Erwin de Goede DEKRA Certification Nederland 18:58 18:58 Man
27 24 Tom van der Meer Vakbladen.com Nederland 19:09 19:09 Man40
28 95 Patrick Gorissen UL Nederland 19:10 19:10 Man
29 202 Andre Kuiper EY Nederland 19:58 19:58 Man
30 31 Richard Hommerson Hommerson Nederland 19:59 19:59 Man40
31 12 Tom Wolven DEKRA Nederland 20:03 20:03 Man
32 209 Rob Rosbag DEKRA Nederland 20:04 20:04 Man40
33 250 Jesse Straetemans AVISI Nederland 20:30 20:30 Man
34 6 Richard Onnes Multor Media Nederland 20:40 20:40 Man40
35 87 Erwin ter Haar DEKRA Certification Nederland 20:44 20:44 Man40
36 238 Bas Menkveld AVISI Nederland 21:02 21:02 Man
37 401 Wiede Stoel - Nederland 21:07 21:07 Man
38 97 Karin van Wijk Active Living Nederland 21:25 21:25 Vrouw
39 395 Peter Koolstra EY Nederland 21:33 21:33 Man40
40 94 Rebecca van Norde SIDN Nederland 21:51 21:51 Vrouw
41 394 Bart Putman SIDN Nederland 21:52 21:52 Man40
42 251 Daisy Rasing - de Joode AVISI Nederland 22:08 22:08 Vrouw
43 397 Bjorn Jonkergouw Flynth Nederland 22:14 22:14 Man
44 44 Marloes Hollink EY Nederland 22:28 22:28 Vrouw
45 194 Martijn Gesink Kodos BV Nederland 22:30 22:30 Man40
46 86 Marieke Kettering DEKRA Nederland 23:01 23:01 Vrouw
47 400 Patrick Tolhuijsen Hommerson Nederland 23:30 23:30 Man
48 205 Lianne van den Enk DEKRA Certification Nederland 24:25 24:25 Vrouw
49 208 Bart Vos DEKRA Nederland 24:27 24:27 Man
50 54 Cindy Brokking Color Business Centers Nederland 24:42 24:42 Vro40
51 396 Anjo Wielemaker Flynth Nederland 25:42 25:42 Man
52 91 Hiske Nab-Rorda SIDN Nederland 25:49 25:49 Vrouw
53 92 Patrick Klein Obbink DEKRA Nederland 27:04 27:04 Man
54 93 Sven Keukens DEKRA Nederland 27:05 27:05 Man
55 49 Barbara Jansen Flynth Nederland 27:19 27:19 Vro40
56 252 Stanny Schapendonk Kodos Nederland 27:26 27:26 Man40

4 km

Overall uitslagen

Categorie uitslagen:

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.