Uitslagen Park Lingezegenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Park Lingezegenloop 30-09-2017
Park Lingezegenloop Elst

[email protected]
http://parklingezegen.nl/lingezegenloop/
30-09-2017


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - Estafette - Bedrijvenloop

                UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP
30-09-2017 19:18                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RUN2DAY                         ARNHEM                                1:27:29
         141  Patrick Fontijn                                       1980      1e      19:51   15,113     3:58 
         144  Dennis Regtop                                         1983     59e      20:05   14,938     4:01 
         142  Marijn Donkers                                        1982     23e      22:50   13,139     4:34 
         143  Ronald Werkman                                        1977     43e      24:43   12,138     4:56 

    2         DE HETERUNNERS                  HETEREN                               1:28:10
          26  Filsan Versteeg                                       2005     22e      20:19   14,766     4:03 
          25  Josefine Ulfman                                       2005      2e      21:33   13,921     4:18 
          28  Bram Obbema                                           2004     60e      21:56   13,678     4:23 
          27  Jesse Willemsen                                       2005     42e      24:22   12,312     4:52 

    3         SOCIAL MILE 1                   ARNHEM                                1:29:47
         184  Martijn Korremans                                     1978     61e      18:11   16,499     3:38 
         181  Marjolijn Elbers                                      1982      6e      22:51   13,129     4:34 
         182  Li Gielen                                             1969     25e      23:42   12,658     4:44 
         183  Debbie Soplantila                                     1983     46e      25:03   11,976     5:00 

    4         SOCIAL MILE 2                   ARNHEM                                1:30:41
         186  Erik Schaafsma                                        1986     24e      21:11   14,162     4:14 
         188  Wilfred Jansz                                         1975     62e      22:03   13,605     4:24 
         185  Sanne de Groot                                        1984      5e      22:38   13,255     4:31 
         187  Alexandra da Silva Cremer                             1973     44e      24:49   12,089     4:57 

    5         LINGEZEZEGENLOPERS              ELST                                  1:31:36
          63  Hidde Kamerman                                        1996     45e      20:22   14,730     4:04 
          64  Jan WillemKamerman                                    1964     63e      21:05   14,229     4:13 
          61  Kristel Kleinhesselink                                1970     29e      23:58   12,517     4:47 
          62  Hans Hendriks                                         1959     14e      26:11   11,458     5:14 

    6         DE HALVE ZOLEN                  ARNHEM                                1:32:44
         212  Sicco Vos                                             1969     65e      20:48   14,423     4:09 
         109  Norman Isaacs                                         1968     47e      21:14   14,129     4:14 
         111  Miriam Groeneveld                                     1975     10e      24:33   12,220     4:54 
         110  Glenn Michel                                          1976     30e      26:09   11,472     5:13 

    7         MARANT                          ELST                                  1:35:37
         128  Raymundo van Egmond                                   1963     66e      22:06   13,575     4:25 
         125  Judith Ellenbroek                                     1990      8e      23:50   12,587     4:46 
         126  Anja Hoenselaar                                       1981     27e      24:48   12,097     4:57 
         127  Melvin Teunissen                                      1983     50e      24:53   12,056     4:58 

    8         TEAM 2                          ZEVENAAR                              1:36:39
          39  Stefan Reijnders                                      1985     49e      20:06   14,925     4:01 
          37  Wouter Cuppen                                         1982      3e      21:50   13,740     4:22 
          40  Erik Vermeer                                          1981     67e      22:59   13,053     4:35 
          38  Marije Nijland                                        1977     34e      31:44    9,454     6:20 

UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP 30-09-2017 19:18 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 STUNNING RUNNERS ARNHEM 1:40:04 106 Gabriël Verbeek 1965 4e 22:19 13,443 4:27 108 Audrey Beisser 1968 48e 24:37 12,187 4:55 107 Gerhard Slik 1966 26e 25:20 11,842 5:04 105 Michelle Zonneveld 1988 68e 27:48 10,791 5:33 10 MARANT ELST 1:40:55 132 Robbert Wijnveen 1993 69e 23:44 12,640 4:44 129 Martin Flemminks Smid 1989 7e 23:49 12,596 4:45 130 Manon van den Berg 1990 28e 24:52 12,064 4:58 131 Jantien in Traa 1991 51e 28:30 10,526 5:42 11 TEAMSPIRIT ELST 1:42:25 156 Wijnte Hol 1976 70e 22:00 13,636 4:24 155 Dennis Jansen 1973 53e 22:42 13,216 4:32 153 Mirjan Hal 20e 28:15 10,619 5:39 154 Monique Jansen 1981 39e 29:28 10,181 5:53 12 ARCADIS ARNHEM 1:42:42 124 Alexander Pruijssers 1972 71e 20:28 14,658 4:05 121 Simone Bos 1987 12e 25:39 11,696 5:07 122 Michaela Brugman 1973 33e 27:38 10,856 5:31 123 Yvonne Rosloot 1971 54e 28:57 10,363 5:47 13 RUNNING MC'S ELST 1:46:34 148 Benjamin McCarthy 2003 74e 21:09 14,184 4:13 145 Brendan McCarthy 1974 15e 26:44 11,222 5:20 147 Nicoline McCarthy 1971 57e 26:54 11,152 5:22 146 Odo McCarthy 2007 40e 31:47 9,439 6:21 14 PHEIDIPPIDES HUISSEN 1:48:17 149 Frans Pere 1961 11e 24:38 12,179 4:55 151 Belinda Pasman 1969 52e 26:19 11,400 5:15 150 Sandra van Rijsewijk 1962 32e 27:44 10,817 5:32 152 Nadine Kregting 1989 75e 29:36 10,135 5:55 15 OP HOOP VAN (LINGE)ZEGEN ELST 1:49:31 32 Peter Lindeman 1969 76e 24:39 12,170 4:55 29 Donny Talsma-Peters 1976 13e 25:54 11,583 5:10 30 Diana Laven 1976 31e 26:23 11,371 5:16 31 Meike Lindeman 2005 55e 32:35 9,207 6:31 16 GEMEENTE OVERBETUWE ELST 1:49:46 97 Martijn Stip 2017 9e 24:24 12,295 4:52 100 Elisabeth Stoeten 1977 77e 24:53 12,056 4:58 99 Sanne van Deelen 1981 56e 28:21 10,582 5:40 98 Danielle Kurris 1972 38e 32:08 9,336 6:25
UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP 30-09-2017 19:18 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 RUN2BE.EVERYDAYFIT ARNHEM 1:50:56 96 Helga Janssen 1970 73e 24:09 12,422 4:49 93 Mirjam Profijt 1987 17e 27:23 10,956 5:28 94 Nellie Kock 1961 36e 28:26 10,551 5:41 95 Theo Menting 1973 21e 30:58 9,688 6:11 18 HETERUNNERS HETERUN 1:52:14 140 Ronnie 1970 78e 24:39 12,170 4:55 137 Djordi 1978 18e 27:48 10,791 5:33 138 Alida 1955 37e 28:39 10,471 5:43 139 Paula 1969 58e 31:08 9,636 6:13 19 PINK LADIES + 1 HETEREN 2:02:05 133 Daphne 1978 19e 27:48 10,791 5:33 136 Mirel 1971 79e 29:57 10,017 5:59 134 Jannemieke 1971 41e 32:05 9,351 6:25 135 Marcel 1962 64e 32:15 9,302 6:27 WSRL GRONDZAKEN TIEL DNF 76 Robert Vink 1983 72e (24:47) 12,105 4:57 74 Moniek Evers 1977 35e (26:48) 11,194 5:21 73 Jan-Dirk Hazeleger 1962 16e (26:52) 11,166 5:22
Uitslagenlijst - Estafette - Bedrijvenloop

                UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP
30-09-2017 19:17                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         FYSIOTHERAPIE RIJNKADE RUNNING  ARNHEM                                1:13:08
          84  Bart Combee                                           1986     36e      16:17   18,424     3:15 
          83  Vincent Koch                                          1984     24e      17:17   17,358     3:27 
          81  Tijs Bergervoet                                       1987      1e      19:46   15,177     3:57 
          82  Bram Derks                                            1986     13e      19:48   15,152     3:57 

    2         FIETSGROUP                      ARNHEM                                1:18:42
          88  Ronald Eitens                                         1983     26e      18:48   15,957     3:45 
          87  Tom Dijkerman                                         1983     37e      19:04   15,734     3:48 
          86  Terry Dieperink                                       1984     16e      19:16   15,571     3:51 
          85  Menno Lodders                                         1980      3e      21:34   13,910     4:18 

    3         DREAMTEAM                       ARNHEM                                1:24:20
         194  Hassan Lokradi                                        1966     14e      18:51   15,915     3:46 
         196  Gerben van der Jagt                                   1978     39e      19:20   15,517     3:52 
         193  Youri Jongkoen                                        1990      2e      20:33   14,599     4:06 
         195  Hennie van Diest                                      1951     28e      25:36   11,719     5:07 

    4         BUSHI ARNHEM 5                  ARNHEM                                1:30:04
         174  Janno Prins                                           2005     17e      22:05   13,585     4:25 
         176  Rael Vaquier Drooop                                   2004     42e      22:10   13,534     4:26 
         173  Robin van de Hoogen                                   2003      5e      22:48   13,158     4:33 
         175  Louis Loozen                                          2005     31e      23:01   13,034     4:36 

    5         SAMEN 135                       ELST GLD                              1:30:27
         116  Juri Hillebrink                                       2000     38e      19:12   15,625     3:50 
         115  René Hillebrink                                       1967     29e      19:53   15,088     3:58 
         114  Patrick Walraven                                      1969     18e      23:33   12,739     4:42 
         213  Sven Hillebrink                                       1997     10e      27:49   10,785     5:33 

    6         TEAM HOLLAND                    ELST                                  1:31:35
          91  J Staring                                             1973     33e      21:46   13,783     4:21 
          89  R van de Sandt                                        1968     45e      22:04   13,595     4:24 
          92  A Peters                                              1965     21e      22:15   13,483     4:27 
          90  F van Heumen                                          1969      7e      25:30   11,765     5:06 

    7         TEAM 1                          ZEVENAAR                              1:31:37
          36  Theo Rouan                                            1988     44e      22:37   13,265     4:31 
          34  Nebay Gebrehiwot                                      1989     20e      22:39   13,245     4:31 
          33  Herman Peene                                          1973      6e      23:06   12,987     4:37 
          35  Daniël Struijk van Bergen                             1989     32e      23:15   12,903     4:39 

    8         BUSHI ARNHEM 4                  ARNHEM                                1:31:39
         169  Corne Snijder                                         2004      4e      22:06   13,575     4:25 
         171  Jort Gerders                                          2004     30e      22:48   13,158     4:33 
         170  Binck te Winkel                                       2004     19e      23:18   12,876     4:39 
         172  Daan Radier                                           2003     43e      23:27   12,793     4:41 

UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP 30-09-2017 19:17 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 BUSHI ARNHEM 2 ARNHEM 1:31:49 164 Stijn Terpstra 2003 46e 19:14 15,598 3:50 163 Marijn Prins 2002 35e 20:44 14,469 4:08 162 Coen Landman 2003 23e 25:50 11,613 5:10 161 Walter Alec 2002 8e 26:01 11,531 5:12 10 BUSHI ARNHEM 1 ARNHEM 1:33:33 159 Stan Heg 2003 15e 19:11 15,639 3:50 160 Daan Scheers 2001 40e 22:23 13,403 4:28 158 David van Beynhem 2000 27e 24:10 12,414 4:50 157 Daan Landman 2001 11e 27:49 10,785 5:33 11 MARTENS-RAES-DE RUITER ARNHEM 1:37:08 179 Roel Maertens Raas 1974 34e 21:12 14,151 4:14 178 Twan de Ruiter 2006 22e 24:00 12,500 4:48 180 Peter de Ruiter 1969 47e 25:18 11,858 5:03 177 Fabio Maertens Raas 2006 9e 26:38 11,264 5:19 12 DE GLASZETTERS VABURG 1:52:35 72 Rob Huting 1981 48e 23:45 12,632 4:45 70 Gerard Broekstra 1970 25e 28:40 10,465 5:44 71 Dennis van Noordenburg 1972 41e 28:40 10,465 5:44 69 Bob Evers 1975 12e 31:30 9,524 6:18
Uitslagenlijst - Estafette - Bedrijvenloop

                UITSLAGENLIJST - ESTAFETTE - BEDRIJVENLOOP
30-09-2017 19:17                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         LOPER LADIES                    ARNHEM                                1:29:32
         192  Annemarie Pasveer                                     1993     21e      21:32   13,932     4:18 
         190  Lisette Jacobs                                        1975     16e      22:01   13,626     4:24 
         191  Heidie van der Horst                                  1977      1e      22:36   13,274     4:31 
         189  Krista Smidt                                          1971      9e      23:23   12,830     4:40 

    2         JUST4FUN                        BEMMEL                                1:36:58
         119  Chantal Giesen                                        1990     17e      23:37   12,703     4:43 
         120  Marleen Vermeulen                                     1983     23e      24:08   12,431     4:49 
         118  Anne-Marie Derksen                                    1959     10e      24:16   12,363     4:51 
         117  Mieke van Ringen                                      1959      3e      24:57   12,024     4:59 

    3         RUNNING GYMNASTS                NIJMEGEN                              1:42:55
          52  Karin Teuwen                                          1994     25e      21:49   13,751     4:21 
          51  Milou de Kleijn                                       1995     19e      22:59   13,053     4:35 
          49  Anouschka ten Pas                                     1992      5e      28:45   10,435     5:45 
          50  Charlotte ten Pas                                     1995     14e      29:22   10,216     5:52 

    4         BUSHI ARNHEM 3                  ARNHEM                                1:47:26
         165  Noer Zouaidia                                         2002      2e      23:11   12,940     4:38 
         167  Quinty Quarz                                          2003     18e      26:14   11,436     5:14 
         166  Naomi de Ruiter                                       2004     11e      28:39   10,471     5:43 
         168  Danisha Rijn                                          2003     26e      29:22   10,216     5:52 

    5         REBOOT RUNNERS                  ARNHEM                                1:48:15
          44  Anita Stoorvogel                                      1963     27e      24:23   12,303     4:52 
          42  Suzanne Swinkels                                      1981     12e      25:28   11,780     5:05 
          43  Nicole Derksen                                        1970     20e      29:06   10,309     5:49 
          41  Eline van Manen                                       1968      6e      29:18   10,239     5:51 

    6         TURTLE NINJA'S                  VALBURG                               3:20:49
          45  Monique Hamaker                                       1952      8e      32:33    9,217     6:30 
          46  Wilma Peters-Bakker                                   1958     15e      32:34    9,212     6:30 
          48  Anne van Kessel                                       1983     24e      34:37    8,666     6:55 
          47  Ineke Raaijman                                        1960     30e    1:41:05    2,968    20:13 

              IN 'T ZELFDE SCHUYTJE           ARNHEM                                    DNF
          58  Nicol van Leeuwen                                     1991     13e     (25:42)  11,673     5:08 
          60  Renée van der Sluis                                   1990     28e     (26:12)  11,450     5:14 
          57  Moniek Schoenmaker                                    1990      4e     (27:22)  10,962     5:28 

              FUN-RUNNERS                     BEMMEL                                    DNF
          56  Pia Bremer                                            1968     22e     (25:16)  11,873     5:03 
          53  Angela van Strien                                     1973      7e     (31:29)   9,529     6:17 
          55  Irene de Man                                          1968     29e     (38:41)   7,755     7:44